Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 01 20  13:46  |  Aktualijos

Žiema graži, ypatingai tada, kai atostogauji ir turi begalę laiko mėgautis ilgo miego malonumais, interneto platybėmis, o savaitgalių vibracijos prasitęsia nebe iki poros, bet iki visų septynių dienų per savaitę. SwO rekomendacijos – pavyzdingai, pirmadienį, ir su pačiais skaniausiais savaitės kąsneliais!

 

NO SUGAR

No Sugar

https://www.facebook.com/nosugar

„No Sugar“ – daugiaprasmis pavadinimas, solidus juodas logotipas, angliškos facebook puslapio žinutės, vienas po kito plūstantys teigiami lankytojų atsiliepimai, širdį tirpinančios nuotraukos – apie naująjį kavos barą Vilniaus centre per kelias savaites sužinojo visi. Ar patikėsite nuomonėmis, ar eisite išbandyti jų siūlomo espresso patys?

VARLIŲ SPINTA

Varlių Spinta

https://www.facebook.com/pages/Varlių-Spinta/586250174721107

Viską, kas šildo, surasite „Varlių Spintoje“ – daug rankų darbo, idėjų ir originalumo. Gintarė Ačaitės kūryba neapsiriboja tik vienu aksesuaru – anaiptol, kūrėja kaskart pristato vis įvairesnių modelių ir dar įvairesnio dekoro elementu.

 

MURKA

Murka

Nuotrauka: FFakers

https://www.facebook.com/Murka.lt

„Murka“ drabužius įsidėmėjau dėl preciziškai apgalvotos spalvų paletės, išlaikyto ir apibrėžto stiliaus, minimalistinio dizaino ir pakerinčio jaukumo. Pamačius tokias elegantiškas ir santūrias nuotraukas bei taip patogiai besijaučiantį modelį „Murka“ drabužiuose, juos iškart norisi apsivilkti ir mylėti. 

THE AGE OF CHARM

The Age of Charm

http://theageofcharm.wordpress.com/

Jaunosios kartos mados blogerių atstovės – Kamilė ir Agota – keliauja po pasaulį, gražiai rengiasi, linksmai pozuoja prieš kameras. Visas gyvenimo linksmybes jos talpina naujame „The Age of Charm“ bloge.  Merginos skrieja kaip vijurkai – nesenai mėnesio gimtadienį atšventusios tinkaraštininkės jau davė savo pirmąjį interviu! Sekite ir vertinkite.

Jums gali patikti:  http://www.swo.lt/swo-magazine-nr-2-virselio-fotosesija/

 

BA. LIVE!

https://www.facebook.com/events/436187183174786/

Benas Aleksandravičius – „ba.“ – jaunosios kartos muzikos gelbėtojas Lietuvoje. Kodėl gelbėtojas? Nes jo dainos turi prasmę, naują skambesį ir suveda įvairaus plauko lietuvius į vieną patalpą. Kitas melomanų susirinkimas – šį penktadienį Soul Box’e. Turite savaitę išmokti „Sugebėk pasikeisti“ dainos žodžius!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:




*



Reklama
DNO