Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 11 25  15:33  |  Aktualijos

Ar kiekvieno žmogaus gyvenime įvyksta lūžis, kada sintetikos, plastmasės ir dirbtinumo būna per daug? Prisidėkime prie gamtos tausojimo ir naudokime tai, kas natūralu. Šios savaitės SwO rekomendacijose – kūrėjai, mylintis save ir gamtą.

Šiluma ir paprastumas

Me & Mine

https://www.facebook.com/meandminestyle

„Me & Mine“ drabužiai skirti žmogui ir palankūs gamtai. Tai aplinką tausojantys drabužiai, kurių modeliams siūti naudojamos tik sertifikuotos, organinės medžiagos. „Me & Mine“ pavergs širdį ne tik paprastais bei mielais modeliais bei siluetais, bet ir šiltomis fotosesijų nuotraukomis.

Žiemiškiems vakarams

Coocoo

https://www.facebook.com/coocoomos/info

Ne tik Kalėdas, bet ir kiekvieną žiemos vakarą sutikite jaukiai. „Coocoo“ drabužiai, pagaminti iš natūralios medvilnės, vilnos bei kašmyro, taps prasminga dovana artimiesiems, be to, nesunkiai sukurs stilingą įvaizdį kiekvienai dienai.

Fantazijos stilingiems

A-Fashion

http://www.a-fashion.lt/fantazijos.html

Peteliškių segėjimas Lietuvoje įgavo pagreitį – nebe retas dizaineris kuria ir šiuos vyriškus aksesuarus. Kas kita – fantazijos. Šių stilingų detalių kūrėjų Lietuvoje dar mažoka. Galime džiaugtis, jog rankų darbo fantazijų rasime dizainerės Audronės Indreliūnaitės svetainėje „A-Fashion“. Natūralios medžiagos, įdomūs raštai… tik raskite progą puoštis!

Ir dieną, ir vakarą

Wave Code

https://www.facebook.com/pages/WAVE-CODE/132401340279472

Nuotrauka: Ffakers

Lietuviški paltai – lietuviškai žiemai! Subtilių spalvų, riboto leidimo „Wave Code“ paltukai lydės ankstų rytą, lekiant į verslo susitikimą, o žvarbų vakarą papuoš į operos premjerą.

Laukinė gamta

Feral Threads

https://www.facebook.com/FeralThreads

Originalumu nustebinti vis sunkiau – ypatingai gatvės stiliaus pasaulyje. Nejučia apima pesimistinės mintys: „džemperiai visur tie patys, o skiriasi tik paveikslėlis ant jų.“

„Feral Threads“ kuria ne tik drabužius – tai patogumas ir laukinės gamtos energija viename. Kiekvienas rūbas – vis kitas gyvūnas. Mąstykite pozityviai: gal marškinėlius pasipuošite nauju, sėkmę prišaukiančiu totemu?

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO