Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 04 21  18:52  |  Įžvalgos

SwO rekomendacijos sveikina Jus su šventėmis ir linki kaitriausios saulės, šilčiausių žodžių ir… spalvotos spintos! Orų prognozės praneša, jog šilti orai mus dar palepins, o spintą paįvairinti ir namus atsinaujinti padėsime su šios savaitės geriausiųjų penketuku.

 

„Kilimėliai“

Kilimėliai

https://www.facebook.com/kilimeliai

Pavasarį pasipuoškite ne tik patys, bet ir pasirūpinkite savo namais! Juk išėję iš gražaus būsto švytėsite dar labiau. Facebook portale atrasti „Kilimėliai” nustebino jaukumu, pigumu ir siūlymais eksperimentuoti!

 

„Kartu”

Kartu

https://www.facebook.com/kartuClothing

„Kartu“ vienija laisvo stiliaus sekėjus visame pasaulyje. Madingos kepurės – neatsiejamas festivalių bei nemiegančių gatvių atributas. „Kartu” aksesuarus galite įsigyti Italijoje, Lietuvoje ir Londone, o kaip kūrėjai žada, nedaug trūksta, ir greitai šį ženklą matysime visame pasaulyje!

 

„Fomi”

Fomi

https://www.facebook.com/KarolinaFomi

Už „Fomi” mados ženklo yra pasislėpusi dizainerė Karolina Fomiciova, siūlanti išmesti plastiką ir puoštis natūraliomis medžiagomis, štai, pavyzdžiui, kad ir virve! Mes jai pritariame!

 

„Too Handy”

Too Handy

https://www.facebook.com/pages/Too-Handy/479962172129893

Paprastumas ir nenuginčijamas rafinuotumas – taip trumpai galime apibūdinti „Too Handy” rankų darbo odines rankines. Jos tiesiog prašosi paimamos į rankas, ar ne?

 

„E. Lash”

E. Lash

https://www.facebook.com/peteliskes

O kaip gi mes be peteliškių? Ir kuo jų daugiau, kuo įvairesnių, tuo geriau! Juolab, kad „E.Lash” aksesuarai tikrai neapsiriboja keliomis spalvomis – čia jų yra pačių įvairiausių!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama