Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 04 14  19:18  |  Įžvalgos

Išgyvenusi vieną sudėtingiausių savaičių pavasario laikotarpyje, galiu pripažinti, jog galvoje – tikra maišalynė. SwO rekomendacijos, regis, atspindės šią būseną. Savaitės favoritai – nuo sulčių baro iki… lenkų dizainerio!

 

KAVKA

KAVKA

Nuotrauka: Auksinis kadras.

„Kavka” – Lietuvoje pagaminti oficialaus (ir ne tik) stiliaus drabužiai moterims. Kaip dizainerė teigia, ji kasdieną kuria vaidmenis ir pripažįsta, jog svarbiausias iš jų – būti moterimi.

https://www.facebook.com/kavkastyle

 

INDIE BAR

Indie Bar

Harmoningą baltų sienų ir juodų indų santykį suradęs „Indie Bar” kviečia to nepatirtino bulvburgio (burgerio iš bulvių, red. past.) ir išgirtosios čili sriubos su tortilijomis.

https://www.facebook.com/pages/Indie-Bar/222107424652191

 

SULČIUS

Sulčius

http://www.sulcius.lt/

„Sulčius” – turbūt labiausiai vitaminizuota vieta Vilniaus centre. Natūralių sulčių kokteiliu pradėkite rytą, atsigaivinkite per pietus ir palydėkite dieną vakare.

 

MŪN

MŪN

Nuotrauka: Andrey Motorichev.

Šiek tiek kosmiškos, labai pavasariškos ir sodrios „MŪN” pėdkelnės maloniai nustebino intensyviomis spalvomis bei persipinančiais geometriniais raštais. Pirma fotosesija įvykdyta – laukiame naujienų!

https://www.facebook.com/munproject

 

PAJONK

PAJONK

Savo kaimynų – lenkų bei latvių – drabužių dizainą bei fotografiją esame apžvelgę jau ne kartą. Lenkų mados ženklas „Pajonk” sužavėjo paprastumu ir „lanksčia“ medžiaga. Rožinė spalva jau yra tapusi šio dizaino vizitine kortele ir tinka ne tik džemperiams, bet ir prabangioms suknelėms.

https://www.facebook.com/pajonkm

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama