Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 10 13  12:28  |  Aktualijos

Ar ir jūs pajutote nostalgiją, turbūt jau paskutinį kartą tokią neįprastai šiltą, rudenišką naktį sėdėdami lauke ir žiūrėdami į Vilniaus senamiesčio panoramą? Mes pajutome, o kad neliūdėtume, išsirinkome penkias SwO rekomendacijas, kurios nuvaikys slogias nuotaikas. Drąsiai galime patobulinti taip gerai žinomą frazę „laikas gydo žaizdas“, pridėdami savo: „laikas, geri vakarėliai ir nauji drabužiai gydo žaizdas“.

„D.EFECT“

D.EFECT

https://www.facebook.com/events/502667993201838/

www.defectonline.com

D.EFECT tuština savo sandėlį ir organizuoja išpardavimą! Stilingų drabužių kainos prasideda nuo… 30 Litų?! Į parankes mamą, sesę ar kolegę ir judame į mados kovą!

„SIRIUS“

SIRIUS

https://www.facebook.com/events/524249441040605

Trečias kartas garantuoja, jog vienadienis elektroninės muzikos festivalis SIRIUS sukels dar didesnį sprogimą šokių aikštelėje. 20 didžėjų iš viso pasaulio neleis šio vakaro užmiršti dar ilgai.

„DONUT LAB“

DONUT LAB

https://www.facebook.com/donutLAB

Nauja ir madinga spurgų parduotuvė Vilniuje – taip save pristato Donut LAB. Ar madinga? Patikrinsim! Ar skanu? Neabejojame!

„BAO BAG“

BAO BAG

https://www.facebook.com/BaoBagLT

Spalvų paletė rudenį tikrai neapsiriboja žemės spalvomis. Pilkus debesis nuvaikysite geltonos spalvos Bao Bag delninuke, o šaltojo sezono depresiją tikrai išvaikysite, į delną čiupusios raudoną rankinę.

„SHMUK“

SHMUK

https://www.facebook.com/shmukboots

Kai teoriškai labiausiai nešiojamas daiktas rudenį turėtų tapti botai, kodėl gi nepavertus to praktika? Lietuvoje kurti Shmuk botai neleis sušlapti kojų darganotą dieną ir papildys stilingą Jūsų įvaizdį.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

DNO Records