Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 01 26  14:58  |  Aktualijos

Žiema nagučių nerodo, tačiau lagaminų taip pat nesikrauna. Negalvoti, kada pagaliau pagausi pirmąjį zuikį, ir ar šiandien lis ar snigs, padės SwO rekomendacijos ir 5 pasiūlymai nuotaikai pakelti!

„Matérialiste“

Matérialiste

https://www.facebook.com/barasmaterialiste

Naujas baras, kurio istorija prasideda… 1881–aisiais? Baro „Matérialiste“ šūkis: „Kolekcionuok nuotykius,  ne daiktus.“ Ar Vilniaus naktys taps dar įdomesnės?

Sąsagos su litais

Sąsagos su litais

https://www.facebook.com/sasagossulitais

Užsiliko litų – pasipuošk jais! „Sąsagos su litais“ aksesuarai taps žaismingu akcentu ir socialiniu pareiškimu jūsų įvaizdžio ansamblyje.

„Up to you“

Up to you

https://www.facebook.com/uptoyouLT

Gaivų žiemos rytą, kada jau tuoj tuoj pakvips pavasario žaluma, įsisukimas į jaukų „Up To You“ megztuką prilygsta šiltam apkabinimui. Ar sutinkate?

Lindyhop.lt

Lindyhop.lt

https://www.facebook.com/Lindyhop.lt

Norite greičiau sulaukti pavasario? Judėkite! Gerą nuotaiką palaikys ir sustingusius kaulus prajudins nemokama lindyhop pamoka!

„Coaty Coat“

Coaty Coat

https://www.facebook.com/coatycoat

Patinka modelis, bet nepatinka spalva, o gal atvirkščiai? Dažna išskirtinio skonio personų problema. Pamaitinkite savo stiliaus žvėrį, sukurdama tobula paltuką sau su „Coaty Coat“!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Kauno bienalė

DNO