Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 02 09  17:20  |  Aktualijos

SwO rekomendacijoms – pavasario talka. Atsinaujinkime namus, meskime lašinius ir su didele nuotaikos ir energijos doze laukime nutirpsiančių ledų.

„Ona būk plona“

Ona būk plona

https://www.facebook.com/onabukplona

Nori būti kaip Ona, kuri laisvalaikiu sportuoja jau du metus ir ištirpdė daugiau nei 15 kilogramų? Sek Onos Facebook puslapį, sportuok ir vasarai susikurk naują „Miss Paplūdimys“ amplua! P.S. prisimenate SwO street viršelį su Burberry Prorsum delninukėmis? Taip taip, už viso šito slypi ta pati Justina!

„Spray Way”

Spray Way

www.facebook.com/spraywayart

„Spray Way“ komanda – 4 talentingi menininkai, kurių istorijoje jau ne vienas tarptautinių ir Lietuvos konkursų apdovanojimas. Galvoji padailinti interjerą, eksterjerą ar padekoruoti kitas idėjas? Skambink ir rašyk jiems!

„Knitbear“

Knitbear

www.facebook.com/Knitbearlt

„Knitbear“ kepurės jaukios ir nešiojamos gali būti ne tik žiemą. Beje, prisimenate kartas nuo karto vaikystėje nešiotas pirštuotas kojines? Jų irgi galite rasti pas juos!

„Feltin Love“

Feltin Love

www.facebook.com/pages/FeltinLove/722901241128251

Latviai žavi toliau – iš merino vilnos veliamos rankinės pirmauja mūsų norų topuose!

Normalios bobos eina OUT vol. 2“

Normalios bobos eina OUT vol. 2

www.facebook.com/events/440776946076699

Šio filmo negalima žiūrėti vienoms – į kompaniją labiausiai tiks ne širdies draugas, o draugių kompanija ir šampanas! Garantuojame, kažkieno šmaikšti socialiniame tinkle pradėta iniciatyva pozityviai nuteiks krūvas draugių visoje šalyje.

Išrinkite savaitės rekomendacijas:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

Goldberg Variations

Julija Jankelaitytė

KRISTINA | SUSTAINABLE FASHION (@krstview)

SwO Street

DNO Records