Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

2012 11 12  11:50  |  Aktualijos

Su kaupu užpavydėję madingų drabužių, demonstruotų praėjusios savaitės Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatyme bei Mados Infekcijos festivalyje, šią savaitę stiliaus fiestą pratęskime keliaudami aplink Europą.

1. Pirmoji stotelė – Latvija. Stilingoji latvė Eliza, sutikta Mados Infekcijoje, supažindino su savo tautiečių kūryba. Pavyzdžius galėjome pamatyti ir paliesti gyvai, o paieškas pratęsime ,,Paviljons“ konceptualioje parduotuvėje, esančioje Rygoje. 

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

SwO savaitės rekomendacijų sąrašas

Rygos madų savaitės sužadintą smalsumą (ar jau skaitėte mūsų reportažus iš ten?) pamaitino QooQoo darbai. Neregėtų raštų ir energijos pliūpsniu dalinamės su Jumis.

QooQoo darbai

www.qooqoo.lv

2. Kita stotelė. Šokstame į Vokietiją. Tiesą sakant, atradus vieną e-parduotuvę, mintyse ir jums apsivers flip-flop sąvoka: tai ne basutės per pirštą, o naujas stilingos vokiškos avalynės vardas.

Flip-flop

Flip-flop

http://www.flip-flop.de

Beieškodama, kur internete galima nusipirkti Asger Juel Larsen (Mados Infekcijos debiutanto) kūrinių, radau kitą lobį, dedikuotą originaliesiems – boysboysboys. Nauji veidai, nauji vardai, papuošalai bei apdarai slepiasi čia: http://boysboysboys-shop.de/

Boysboysboys Boysboysboys

3. Lietuva. Artimiausias kelionės tikslas. Paprastos, bet ne prastos rankinės.

http://www.facebook.com/AusraDesign

AusraDesign

Dizainerę Miglę Miliauskaitę taip pat sutikome Mados Infekcijoje. Klasikinis grožis ir šypsena  patraukė ir žurnalistų, ir žiurovų, ir fotografų akis. Pasidalinsime jaukumu ir paprastumu: http://www.positive-fashion.lt/

 Dizainerė Miglė Miliauskaitė  Dizainerė Miglė Miliauskaitė

Kas šį kartą – jūsų favoritai?


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama