Menu
 
 

„Tallinn Music Week“ dainų kūrimo stovyklą

2016 02 09  23:57  |  M.I.C. Naujienos

„Tallinn Music Week“ dainų kūrimo stovyklą

Nuotrauka: © Tallinn Music Week 2014

Šiais metais muzikos ir miesto festivalis „Tallinn Music Week“ (TMW), kartu su „Music Estonia“ ir dainų konkursu „Eesti Laul“, kovo 30-31 dienomis pakvies autorius į pirmą profesionalią šio festivalio dainų kūrimo stovyklą.

„Tallinn Music Week“ kovo 28 – balandžio 3 dienomis sugrįžta kaip plačiausias miesto festivalis. Per aštuonerius metus tiek dydžiu, tiek įtaka užaugęs, festivalis užsitikrino savo vietą tarp ryškiausių kultūros renginių Centrinėje ir Šiaurės Europoje. Plėsdamas savo programą festivalis šiemet pasiūlys dainų kūrimo stovyklą, kurią kuruos patyręs Švedijos muzikos leidėjas ir eksportuotojas Benas Malénas.

Benas Malénas šešerius metus dirbo kūrybos vadovu švedų kompanijoje „Jimmy Fun Music“, „Tom Bone Music“ ir aštuonerius metus vadovavo leidybos įmonei „Air Chrysalis Scandinavia“. Jis buvo grupės „Trance Dance“ nariu, bendradarbiavo su įvairiais dainų autoriais ir atlikėjais.

„Daugeliui mūsų yra pažįstama pasaulinė švedų dainų kūrėjų sėkmė. Viena jos paslapčių yra kontaktų mezgimas ir bendradarbiavimo svarba. Dainų kūrimo stovykla jau ilgą laiką yra puikus įvadas kūrėjams į tarptautinę muzikos kūrimo rinką. Mūsų tikslas yra padaryti Talino stovyklą įdomia susitikimo vieta Estijos ir kitų šalių kūrėjams, susirasti naujų draugų ir kurti puikią muziką“, – idėją pristatė Benas Malénas.

Dainų autoriai ir prodiuseriai iš Estijos ir kaimyninių šalių yra kviečiami prisijungti prie stovyklos. 16 atrinktų kūrėjų turės progą bendradarbiauti ir kurti naują muziką kartu su 8 tarptautiniais profesionalais. Kūrėjai bus padalinti į 8 komandas, kiekvienoje jų dalyviams talkins patyręs dainų kūrimo mentorius ir du vietiniai kūrėjai. Komandos dirbs kartu su atlikėjais ir stovykloje įrašinės dainas. Antros dienos pabaigoje kiekviena komanda pristatys visas sukurtas dainas „Tallinn Music Week“ konferencijos panelėje.

Benas Malénas sėkmingas dainų kūrimo stovyklas organizuoja jau daugiau nei dešimt metų. Prie jo prisijungs Julie Thompson (Jungtinė Karalystė), kuri dirbo su dauguma EDM atlikėjų ir „Grammy“ nominuotu DJ Tiesto bei kūrėjais iš Šiaurės šalių pop repertuaro.

Paraiškos į dainų kūrimo stovyklą gali būti pateiktos iki vasario 15 dienos. Registruotis galima svetainėje Musicestonia.eu.


Komentuok:
*Reklama
DNO