Menu
 
 

„Tallinn Music Week“ favoritas koncertuos su A. Mamontovu

2015 07 15  22:35  |  M.I.C. Naujienos

ba. koncertuos su A. Mamontovu

Nuotraukos: ba. asmeninis archyvas

Per mažiau nei metus Benas Aleksandravičius išpildė daugiau idėjų ir svajonių, nei kiti – per visą savo gyvenimą. Vinilinė plokštelė, albumas, jo pristatymo koncertai visoje Lietuvoje, autorinė radijo laida, „Tallinn Music Week“ simpatijų prizas, kvietimas prisijungti prie Andriaus Mamontovo turo ir krūva pasirodymų festivaliuose – neįtikėtina, bet grupė „ba.“ rado laiko susitikti su gimtojo Vilniaus melomanais. Koncertas „Vasaros terasoje“ – jau ketvirtadienį, liepos 16-ąją.

„Iš tiesų nesu tikras, kodėl Andrius Mamontovas pakvietė kartu leistis į turą – jis vis pasidalindavo „ba.“ kūryba savo „Facebook“ sienoje, padovanojau jam savo albumą – gal tai turėjo įtakos?“, – apie galimybę groti su lietuviško roko klasiku kalba B. Aleksandravičius, vertinantis A. Mamontovo nuomonę ir galimybę stovėti toje pačioje scenoje.

ba. – Rasti / Pasiklysti turo vaizdo klipas 

Kol kas to, kas vyks po vasaros koncertų maratono, „ba.“ lyderis neplanuoja. Intensyviai keliaujantys po Lietuvą muzikantai nemažai laiko skiria ir darbui studijoje. „Važiuokim toliau“, – save ir gerbėjus ragina B. Aleksandravičius ir jo grupės nariai, žadantys, kad netrukus ateis laikas naujiems ir itin stipriems „ba.“ kūriniams.

ba. – juodaesi

„Kažkada po koncerto Kaune vienas žmogus pasakė, kad mes – geriau už „Kings of Leon“, – vieną smagesnių išgirstų komplimentų prisimena „scenos vilties“ statusą jau išaugęs jaunasis talentas. Ar gerbėjo žodžiai – tiesa, įsitikinti bus galima jau ketvirtadienį!


Komentuok:
*Reklama