Menu
 
 

„Tallinn Music Week“ favoritas koncertuos su A. Mamontovu

2015 07 15  22:35  |  M.I.C. Naujienos

ba. koncertuos su A. Mamontovu

Nuotraukos: ba. asmeninis archyvas

Per mažiau nei metus Benas Aleksandravičius išpildė daugiau idėjų ir svajonių, nei kiti – per visą savo gyvenimą. Vinilinė plokštelė, albumas, jo pristatymo koncertai visoje Lietuvoje, autorinė radijo laida, „Tallinn Music Week“ simpatijų prizas, kvietimas prisijungti prie Andriaus Mamontovo turo ir krūva pasirodymų festivaliuose – neįtikėtina, bet grupė „ba.“ rado laiko susitikti su gimtojo Vilniaus melomanais. Koncertas „Vasaros terasoje“ – jau ketvirtadienį, liepos 16-ąją.

„Iš tiesų nesu tikras, kodėl Andrius Mamontovas pakvietė kartu leistis į turą – jis vis pasidalindavo „ba.“ kūryba savo „Facebook“ sienoje, padovanojau jam savo albumą – gal tai turėjo įtakos?“, – apie galimybę groti su lietuviško roko klasiku kalba B. Aleksandravičius, vertinantis A. Mamontovo nuomonę ir galimybę stovėti toje pačioje scenoje.

ba. – Rasti / Pasiklysti turo vaizdo klipas 

Kol kas to, kas vyks po vasaros koncertų maratono, „ba.“ lyderis neplanuoja. Intensyviai keliaujantys po Lietuvą muzikantai nemažai laiko skiria ir darbui studijoje. „Važiuokim toliau“, – save ir gerbėjus ragina B. Aleksandravičius ir jo grupės nariai, žadantys, kad netrukus ateis laikas naujiems ir itin stipriems „ba.“ kūriniams.

ba. – juodaesi

„Kažkada po koncerto Kaune vienas žmogus pasakė, kad mes – geriau už „Kings of Leon“, – vieną smagesnių išgirstų komplimentų prisimena „scenos vilties“ statusą jau išaugęs jaunasis talentas. Ar gerbėjo žodžiai – tiesa, įsitikinti bus galima jau ketvirtadienį!

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO Records