Menu
 
 

„Tamstoje“ – flamenko improvizacijų virtuozai „Patax“

2016 12 05  16:39  |  M.I.C. Naujienos

Patax - SwO magazine

Nuotraukos: organizatorių archyvas.

Klubo „Tamsta“ kolektyvas į savo sceną pakvietė sparčiai populiarėjančią ir Europos scenose labai laukiamą ispanų grupę „Patax“. Nors trumpam vasaros vakarus grąžinsiantys spalvingi vakarėliai vyks jau gruodžio 13 – 14 dienomis.

„Patax“ – tai magiškas flamenko, funk, afrocuban ir jazz melodijų kokteilis. Lietuvoje ne vieną pasirodymą surengęs ir didžiulio įvertinimo sulaukęs tarptautinis projektas susivienijo tam, kad atskleistų ypatingą skirtingų kultūrų harmoniją muzikoje.

Lotynų Amerikos aistra, Afrikos ritmika, pozityvi energija ir tik šiai grupei būdingos improvizacijos klausytojus kiekvieną kartą vis labiau įtraukia į aistringų šokių sūkurį. Šiuo metu visi grupės nariai įkvėpimo semiasi pačioje flamenko širdyje – Ispanijoje.

Patax - SwO magazine

Nors „Patax“ susikūrė tik 2013 metais, jie jau dabar tituluojami vienu perspektyviausių Europos muzikos projektų. Grupės nariai ypač didelio susidomėjimo sulaukė išleidę Michael Jackson kūrybai dedikuotą albumą, kuriame Lotynų Amerikos ritmai ir egzotiška atmosfera susimaišo su išskirtine pop dievaičio energija.

Gana reta, jog jazz grupės lyderiu ir kompozitoriumi tampa perkusininkas, tačiau būtent tokį vaidmenį Jorge Perez gavo „Patax“ kolektyve. Atlikėjo sąskaitoje – pasirodymai Newporto ir Monterėjaus džiazo festivaliuose, studijos elitiniame Berklio muzikos koledže ir šypseną keliantis vaizdo klipas, Youtube kanale sulaukęs virš 11 milijonų peržiūrų. JAV ir Ispanijos pilietis puikiai išmano flamenko ir Lotynų Amerikos muzikos stilių sintezę.

Plačiai muzikos paletei kurti Jorge Perez subūrė tarptautinę profesionalų grupę, kuri susideda iš pianistų, bosisto, gitaristų, būgnininkų ir už pučiamuosius atsakingų  muzikantų. Aistros, emocijų ir nevaržomos laisvės pojūtį grupei padeda sukurti ir nuostabaus vokalo savininkė Alana Sinkey bei flamenko šokėja Lidón Patiño.

Susijungę „Patax“ grupės nariai moka įtraukti į įspūdingą muzikinį spektaklį, scenoje organiškai suvienijantį jazz, flamenko ir šiuolaikinės muzikos elementus.

„Patax“ pasirodymas Vilniuje


Komentuok:
*Reklama
DNO