Menu
 
 

Šiandien „Tamstoje“ – „Where the Backs Come From“

2016 11 15  14:28  |  M.I.C. Naujienos

Reklama SwO Live Feed

Where the Backs Come From - SwO magazine

Nuotrauka: Jogailės Tarvydaitės

Tik prieš metus Lietuvos muzikiniame pasaulyje pasirodęs pritariančiųjų  vokalisčių projektas „Where the Backs Come From“ 2016 metus baigia pažerdamas gausybę staigmenų. Bertos Timinskaitės, Algės Matekūnaitės, Eglės Gadeikytės, Silvijos Pankūnaitės grupė klausytojams pristato naują vaizdo klipą, specialiai merginoms sukurtą dainą bei naujienas apie artėjančius koncertus Indijoje.

„Paskutiniai mėnesiai buvo kupini įspūdžių, naujovių ir kūrybos. Per labai trumpą laiką surengėme nemažai pasirodymų, paruošėme net kelias koncertines programas ir nuo pačių ambasadorių gavome pasiūlymą koncertuoti Indijoje“, – pasakoja projekto narė Algė.

Prieš išvykstant į Aziją, merginos džiaugiasi galėdamos savo gerbėjams dovanoti neseniai nufilmuotą muzikinį klipą „Rise Up“ bei koncertą klube „Tamsta“. Muzikinį klipą  galima peržiūrėti ČIA.

„Kartu su „Crossroads Pictures“ sukurtame klipe nėra siužeto ar intriguojančios istorijos. Norėjome parodyti tai, kas mums svarbiausia, tai yra profesionaliai atliekama muzika, nepriekaištingas skambesys bei nuoširdžios emocijos“, –sako projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusi Berta.

Savo koncertuose pasaulyje puikiai žinomus hitus ir gospelo stiliaus kūrinius atliekančios „Where the Backs Come From“, lapkričio 15 d. „Tamstoje“ žada pateikti ne vieną siurprizą.

„Mums šis koncertas ypatingas ir labai svarbus. Kada susibūrėme, nežinojome, į ką pavirs šis projektas, tačiau laikas parodė, jog norime dainuoti ne tik naujai aranžuotas populiarias dainas, bet ir savo kūrinius. Taigi koncerte visų klausytojų laukia mūsų muzikinė premjera“, – džiaugiasi merginos.

„Where the Backs Come From“ koncertas „Tamstoje“ – šiandien, lapkričio 15 d., 20.30 val.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Outlook Festival 2018

Dimensions Festival 2018 | Underground electronic music in an abandoned fort

Yaska Art