Menu
 
 

„Toli – Gražu“

2018 11 09  15:32  |  M.I.C. Naujienos

Despotin Fam

Nuotraukos – Despotin Fam asmeninio archyvo ©

Jau šį šeštadienį lietuviško repo mėgėjai susiburs Vilniaus naktiniame klube „Kablys“. Jame viena žinomiausių Lietuvos hiphopo grupių pristatys savo naująjį albumą „Toli – Gražu“. Gerbėjams atlikėjai rengia ypatingą repo vakarėlį, kuriame netrūks svečių ir staigmenų.

Po dviejų su puse metų pertraukos naują albumą išleidžiantys reperiai šią savaitę pristatė vienai iš naujųjų dainų skirtą vaizdo klipą. „Miesto Ms.“ pavadintame kūrinyje „Despotin Fam“ nariai žaismingai ir nestokodami saviironijos kalba apie Lietuvą.

Ironijos, vaizdingų metaforų bei veržlaus ekspresyvumo netrūks ir kituose 8 albumo kūriniuose. „Toli – Gražu“ pavadintame leidinyje klausytojai galės išgirsti ir svečių balsų. Naujose dainose įsiamžino Cheri, Ade ir Mesijus. Juos, kaip ir Jang MP bei Radvilą Ra su Liam, vakarėlio lankytojai išvys ir ant scenos. Kokių siurprizų atėjusiems paruoš „despotai“, galės sužinoti tik atėję į koncertą.

Despotin Fam

„Žinoma, sugrosime naująjį albumą, bet taip pat ištrauksime ir keletą savo šlagerių, – pasakojo „Despotin Fam“ prodiuseris ir meno vadovas Vitalijus Puzyriovas-Vaiper. – Tiesa, jie skambės kiek kitaip nei įprastai. Daugiau paslapčių neatskleisiu, bet atėję galės tikėtis tikrai gero šou.“

Be to, vakarėlio dalyviai turės išskirtinę galimybę įsigyti naujojo albumo kompaktinę plokštelę, marškinėlius ir iliustratorės Urtės Mor kurtų lipdukų pakuotę. Kiekvienas norintis „Despotin Fam“ Bandcamp paskyroje jau dabar gali užsisakyti „Toli – Gražu“ vinilinę plokštelę. 

„Toli – Gražu“ – jau trečiasis šios grupės albumas ir pirmasis, dienos šviesą išvysiantis dar ir vinilinės plokštelės pavidalu. Norintieji naująsias dainas išgirsti gyvai, tai galės padaryti jau rytoj Vilniaus naktiniame klube „Kablys“.


Komentuok:
*Reklama
DNO