Menu
 
 

Trendai: YAY ar NAY

2017 12 14  12:25  |  Įžvalgos

Pūkinės striukės - SwO magazine

Nuotraukos: Fashionfixdaily.com, Nytimes.com, Pinterest, Balenciaga, Whowhatwear.co.uk, Christian Dior, Gucci, Dolce & Gabbana, Wheredidyougetthat.com, Partyanimal.lt, Q-E3, Dazeddigital.com, Vivienne Westwood ©

1. Pūkinės striukės

Ne naujiena, kad mada sukasi ratu. Laisvalaikio rūbai tai tampa gatvės mados ir podiumų pažiba, tai vėl nukeliauja į sporto sales ar slidinėjimo kurortus. Tokiems drabužiams kaip pūkinės striukės nesudėtinga vėl ir vėl įsitvirtinti, nes patogumas ir šiluma lengvai nugali tai, kas tik gražu, bet nepraktiška. Tad gal pasidžiaukim, kad su slidinėjimo striuke šiandien galime ramiai ir legaliai eiti ne tik iki parduotuvės, bet ir į meno galerijos atidarymą. Belieka apsispręsti, kokią rinktis: žvilgančią kaip kosmonautas, rožinę kaip zefyras ar ilgą ir šiltą kaip miegmaišis? 

Pūkinės striukės - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

2. Klostuoti sijonai

Toks jausmas, kad klostuoti sijonai taip niekada ir nebuvo išėję iš mados. Nuo 1950 m., kuomet su jais pasaulį supažindino Chirstian Dior, iki šiandien šie sijonai niekaip nedingsta iš gatvių, spintų ir parduotuvių. Bet geriausia žinia yra ta, kad tokį sijoną šiandien gali turėti ir prie garderobo priderinti bet kokio stiliaus mėgėja, nes jų įvairovė yra diiiiidžiulė: nuo plonos vilnos ar tiulio iki odos ar latekso. Bet visgi nuspręskim, ar tai jau klasika kaip perlai, ar kaip atėjo-taip praeis mada?

Klostuoti sijonai

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

3. Džinsai su aplikacijom ar siuvinėjimais

Iš vaikystės (arba tėvų vaikystės) tolumoje iškyla prisiminimai apie drabužių taisymą ir puošimą įvairiomis aplikacijomis ar lopais. Pasirodo, tai nebe senovė, o dabartis! Šiai mados tendencijai, panašu, neatsispyrė net ir tokie mados namai kaip Dolce & Gabbana, o ką jau kalbėti apie masinės gamybos prekės ženklus. Dar duodam šansą džinsams, kurie atrodo kaip šaldytuvai apklijuoti lipdukais ir magnetukais, ar jau gana?

Džinsai su aplikacijom ar siuvinėjimais

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

4. Marškinėliai su užrašais

Nenori garsiai šaukti, bet nori pasakyti tai, ką manai? Sakyk tai ant marškinėlių. Atrodo, kad taip kažkada sugalvojo ne tik punk subkultūros atstovai. Šiandien šią madą „pasigavo“ ir miesto stileivos, ir protestuotojai, ir tokie provokacijas mėgstantys dizaineriai kaip Vivienne Westwood ir net Dior. Lietuvaičiai irgi neatsilieka – tokius marškinėlius ne tik nešioja, bet ir sėkmingai gamina.

 

Marškinėliai su užrašais - SwO magazine

Marškinėliai su užrašais - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO