Menu
 
 

Trendai: YAY ar NAY

2017 11 23  21:24  |  Įžvalgos

Antras raundas – gražu, ar tik madinga? Atsakysite jūs. YAY – trendas pasisekęs, o NAY – nelabai.

Beretės

Beretė – kontroversiškas aksesuaras. Ir pripažinkime, juk bent vieną tokį galvos apdangalą turi ir kas antra močiutė Lietuvoje. Arba Audrey Hepburn ir Tasha Smith. Galbūt tai tik ženklas, jog tokia mada paprasčiausiai neturi galiojimo laiko, o mados namai „Dior“ savo 2017-ųjų metų rudens-žiemos kolekcijoje mums apie tai tik priminė?

Beretės

Nuotraukos: finchandfawn.com, resources.stuff.co.nz, retrosonja.com ©

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Perlai – visur

Nuo švarkų iki marškinėlių ar batų – perlai dabar karaliauja visur. Ir nors ilgą laiką jie laikyti tik prabangos ženklu, šiandien ši taisyklė tikrai nebegalioja: džinsiniai švarkai, jaukūs ir šilti megztiniai ar net sportinės kelnės – viskas, kas nusėta perlais, yra madinga. Tik įdomu, ką pasakytų Coco Chanel – gal perlus iš tiesų vertėtų pasilikti ant kaklo?

Perlai – visur

Nuotraukos: secondstreet.ru, honestlywtf.com, asos.com, instagram.com ©

Perlai – visur - SwO magazine

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Blizgūs batai

Aišku, kai Lietuvoje už lango lyja 24/7, apie spalvotus ar blizgius batus mes net nesvajojame. Nesąmonė. Ir atrodo, jog viso pasaulio fashionistų nuomonė buvo panaši, kol „Yves Saint Laurent“ ir „Chanel“ modeliai ant 2017-ųjų podiumo nepasirodė su sensacija tapusiais blizgančiais auliniais, mid-heel ar ilgaauliais batais. O mes tokį trendą ar prisijaukinsime? 

Blizgūs batai

Nuotraukos: www.mytheresa.com, bloglovin.com, fashionclue.net ©

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Belly bags

Atrodo, kad mados pasaulyje kažkas pagaliau susimąstė apie komfortą – 2018-ųjų metų pavasario-vasaros kolekcijoje „Gucci“ sugrąžina tašes aplink juosmenį ir pagaliau suteikia laivės tiek vyrų, tiek moterų rankoms. Mūsų nuomone, jei ne subtilesni, iš odos pagaminti belt bags, tai sportinio stiliaus fanny packs Lietuvoje tikrai prigis. Už ar prieš?

Belly bags

Nuotraukos: greatfashionable.com, www.gucci.com ©

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama