Menu
 
 

Trendai: YAY ar NAY

2017 11 16  11:25  |  Įžvalgos

Ne viskas, kas madinga, yra gerai. Todėl reikia padaryti tvarką ir nuspręsti, kas „YAY – kaip faina“, o kas „NAY – ne kažką“. Nuo šiol, kiekvieną savaitę mes jums trendus, o jūs mums – verdiktą. Važiuojam? 

Leopardo raštai

O čia gerai, ar blogai, kai tavo mamos mėgstamiausia jaunystės dainininkė, šių dienų single ladies dievaitė ir net Jungtinės Karalystės premjerė negali gyventi spintoje neturėdamos nors vieno leopardinio rūbo? Gal tai reiškia, kad yra dalykų, kurie niekada neišeina iš mados ir juos užsidėjęs visada turi galimybę laimėti stilingiausiųjų varžybas, jei teisingai pasirinksi kaip, kur ir prie ko? Tik ar nesinori kuriam laikui pamiršti šito trendo, kai net pigiausias maisto prekių tinklas pristato leopardinį paltuką už kažkiek-visiems prieinamų eurų?

Leopardo raštai

Nuotraukos: exquisite.ie, img.thedailybeast.com, i.pinimg.com © Blondie, Theresa May, gatvės stilius šiandien

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Šlepetės su kailiu

Lietuvoje šalta beveik visus metus, todėl nėra ko pykti, kad potraukis kailiui yra mūsų genuose. Bet kad nešiotume šlepetes su kailiu vidury vasaros – to dar nebuvo! Bet nuo viso pasaulio podiumų, iš gatvių, žurnalų bei stiliaus blogų jau keletą metų nedingsta šitas trendas ir tenka sutikti, kad tos tapkės atrodo labai jaukiai ir stilingai. Tik svarbiausia taisyklė – nepersistengti derinant. Arba, kaip tik pasistengti. Pataikyti į dešimtuką ne visada pavyksta net ir divoms

Šlepetės su kailiu

Nuotraukos: pmcfootwearnews.files.wordpress.com, i.pinimg.com © Gatvės stilius, Fendi, Rihanna

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Batai virš kelių

Zomšiniai ar medžiaginiai kaip kojinė? Prie trumpo sijono ar prie ilgo? Juodi ar spalvoti? Kai jie tooookie madingi, tai nieko klausti nebereikia – leidžiama visaip. Jie karaliauja visur, bet o gal verta juos palikt podiumams ir mados savaitėms, ir kolegų darbe geriau negąsdint?

Batai virš kelių

Nuotraukos: net-a-porter.com, i.pinimg.com © Balenciaga, Fendi, gatvės stilius

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Treninginės kelnės susegamos šonuose

Iš sporto salės – tiesiai į gatvę. Turbūt nėra patogesnio rūbo nei treningai. Tą supranta ne tik sportininkai, bet ir stileivos. Gal todėl treninginės kelnes su juostomis ir sagutėmis šonuose, beveik nepasikeitę, daugybę metų vis grįžta ir grįžta į stilingiausiųjų spintas? Kažkada matyti tik reperių klipuose per MTV, dabar jie  karaliauja ir mados sostinių gatvėse.

Treninginės kelnės susegamos šonuose

Nuotraukos: pinimg.com, redreidinghood.com © Gatvės stilius

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama