Menu
 
 

Trendai: YAY ar NAY?

2017 12 20  14:13  |  Įžvalgos

Kalėdinis draugų, bendradarbių vakarėlis, Naujieji metai ir t.t. Progų pasipuošti per kelias savaites atsirado tiek, kiek per visus 2017 m. nebuvo. Tai ką darome? Aišku atveriame spintą ir ieškome „tų“ suknelių, kurias pirkome ir tikėjomės, kad kažkas kažkada tikrai pakvies į pasimatymą ar bent jau teatrą. Kitas žingsnis būtų tiesiog į „Google“ paiešką įvesti – „Winter trends 2017 party“. Nuotraukos gražios, o madingais deriniais pasipuošusios manekenės atrodo tikrai vertos bučkio po amalo šakele. Tačiau, kartais pasikinkius populiariausias tendencijas iš Bellos Hadid galime virsti į šiek tiek persistengusią Danguolę. Tai koks laukia šių Kalėdinio vakarėlio trendų verdiktas?

Velvetinis kostiumas

Pamačius velvetą mintyse vis dar iškyla lengva trauma, išlikusi dar nuo mokyklos laikų, kuomet velvetinis švarkas buvo „tas rūbas“ tau… arba tavo mamai, kuri tuomet turėjo svaresnę žodžio vertę renkant tavo spintos turinį.

Velvetinis kostiumas

Nuotraukos: Courtesei of Veronica Beard, Runway Manhattan, Vogue.com ©

 

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

B l i z g u č i a i

Net evoliuciškai yra pagrįsta žmonijos meilė blizgučiams. Visgi, nuo galvos iki kojų pasidabinus sidabru ir po savęs palikus nukritusių blizgučių šleifą į žiemos princesę galite visai nepanašėti, o net kiltų baimė būti sumaišyta su Kalėdine eglute.

B l i z g u č i a i

Nuotraukos: Harpers Bazaar, Saint Laurent, Balmain ©

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

Megztinis + sijonas

Šio derinio lūkesčiai gali būti išties gražūs ir stilingi: didelis kašmyro megztinis ir po juo išlendantis, vasaros brizą primenantis gėlėtų raštų sijonas. Deja, atsistojus prie veidrodžio ir nusiėmus rožinius (tendencijų spoiler! Kitąmet teks sakyti blizgančius) akinius pamatysime ne ką kitą, o seseris Olsen, o pasisukus kampu net rasime panašumų su savo močiute.

 

Megztinis + sijonas

Nuotraukos: Balenciaga, Style du Monde ©

Tai koks verdiktas?


Loading ... Loading ...

 


Komentuok:
*Reklama