Menu
 
 

Vilniuje birželį koncertuos Roisin Murphy

2015 03 31  19:06  |  M.I.C. Naujienos

Vilniuje birželį koncertuos Roisin Murphy

Nuotrauka: organizatorių.

Lietuvą birželio 11 d. aplankys dueto „Moloko“ viena antroji, o dabar pasaulinio garso pop diva – Roisin Murphy. Vienintelis atlikėjos pasirodymas įvyks išskirtinėje Vilniaus vietoje – Kalnų parko lauko estradoje.

Roisin Murphy radijo stotims yra padovanojusi ne vieną įsimintiną hitą. „Overpowered“, „You Know Me Better“, „Sing it Back“, „Movie Star“, „The Time is Now“ – tai toli gražu ne visi kūriniai, kurie nuolat skamba šokių aikštelėse. Turtinga atlikėjos ir dueto „Moloko“ singlų kolekcija bus nepamiršta ir naujojo turo metu.

Roisin Murphy vaizdo klipas „Overpowered“

„Pagaliau į savo planus Roisin Murphy įtraukė ir Vilnių. Po ilgos kūrybinės pertraukos ji visus šiuos metus keliauja po pasaulį  pristatant savo naujausio albumo dainas bei garsiausius savo ir „Moloko“ hitus“, – pasakoja Victoras Diavara, „Lofto“ komandos vadas, kuris šį koncertą organizuoja bendradarbiaujant su „Live Nation Lithuania“.

„Mačiau Roisin Murphy gyvai. Manau, kad tai buvo vienas iš įsimintiniausių moters pasirodymų, kokį esu matęs. Mačiau ir Pink, ir Beyonce, ir daugelį kitų. Roisin sugeba valdyti publiką, mums belieka tuo mėgautis ir žavėgtis. Taigi laikas tai patirti ir Vilniui“, – sako Victoras.

Roisin Murphy karjera – be kūrybinių nesėkmių

Roisin Murphy koncertai nuo pat atlikėjos solinės karjeros pradžios glosto ne tik gerbėjų ausis, bet ir akis – atlikėja gerai žinoma dėl savo puikaus stiliaus pojūčio, įdomių kostiumų ir choreografijos. Ji padėjo pagrindą šių dienų kūrybiškai ekstravagancijai ant scenos, t.y. netgi tokioms atlikėjoms kaip Lady Gaga. Su „Moloko“ kūryba Roisin Murphy tapo viena iš pagrindinių veikėjų 90-ųjų trip-hopo scenoje.

Po skyrybų „Moloko“ viduje, airių kilmės dainininkė pradėjo stulbinančią solo karjerą ir išleido du visame pasaulyje pripažintus albumus – „Ruby Blue“ ir „Overpowered“, o dar iki jos pasirodymo Lietuvos sostinėje, prekyboje pasirodys naujausias Roisin Murphy albumas „Hairless Toys“.

„Moloko“ vaizdo klipas „Sing it back“


Komentuok:
*Reklama