Menu
 
 

„Tundra“ – vienuoliktasis festivalis žada vidurvasario stebuklą

2014 07 05  14:19  |  M.I.C. Naujienos

Tundra 2014

Organizatorių nuotraukos

Pernai atšventusi garbingą 10-ąjį jubiliejų, šiemet „Tundra ’14“ grįžta į Lietuvos festivalių areną jau subrendusi ir… apsigaubusi paslaptimi. Tačiau visiems naujienų laukusiems festivalininkams „Tundros“ organizatoriai – Techstylism ir Tranceformers komandos – su džiugesiu perduoda svarbiausią žinią – vienuoliktasis elektroninės muzikos festivalis „Tundra“ įvyks liepos 10–13 dienomis, o išankstiniai bilietai labai draugiška kaina jau parduodami www.bilietupasaulis.lt.

Festivalio namais tapusioje Zarasų rajono gamtoje, miškų apsuptoje ežero saloje elektroninės muzikos mylėtojai ir vėl bursis į trijų parų stovyklą, kurioje veiks keturios pagrindinės scenos su margaspalve šiuolaikinės techno, future bass, post dubstep, d’n’b, psy-trance, chill-out, idm bei giminingų muzikos stilių palete ir dar dvi papildomos dienos metu veiksiančios saulėtos ir smėlėtos scenos – Spindulių ir Psy paplūdimiai.

Šiais metais pasipildžiusi psy-trance stiliui dedikuotos scenos kuratorių komanda užtikrins, kad fullon, progressive, dark psychedelic, hitech stilių gerbėjai festivalį paliktų su pelnyta šypsena. Scenos psichodelines bangas pirmosiomis paromis reguliuosiantiems pionieriams Tranceformers šiemet talkininkaus ir komandos Swamptales bei Forest Freaqs.

Tundra 2014

Teigiamoje energijoje visus išmaudyti žadantis čilietis garso inžinierius, įrašų studijos „Antu Records Chile“ vadovas, kuris savo projektą pavadino „Ital“ – neįvardytoje afrikiečių tarmėje šis žodis reiškia tyrumą. Per 10 muzikinių eksperimentų metų išleidęs 4 albumus ir grojęs beveik visuose planetos kampeliuose, dabar „Ital“ kyla į sceną, kad įkrautų publiką nepaprasto tyrumo vibracijomis. Tuo tarpu psichodelikos kraštutinumų meistro, italo Alberto Zatta, 2009 m. pradėtas projektas „Gotalien“ tapo žinomas dėl savo mozaikiško stiliaus. Per 5 metus išleidęs kelis darkpsy įrašus, dabar „Gotalien“ bando išversti savo idėjas į daugiadimensinius garsus, praplėsti bpm suvokimo ribas ir kurti neištyrinėtą muzikinę patirtį.

Už „Looney“ pseudonimo besislepiantis graikas Kyriakos K. savo muzikinę kelionę 1992 m. pradėjo kaip vietinių grupių bosistas, o 1997-aisiais pasuko į elektroninės muzikos areną. 2001 metais pradėtas Kyriakos DJ projektas „Looney“ per trylika metų tapo sodrių, hipnotizuojančių ir nenuspėjamai supintų psichodelinių garsų šaltiniu.

Tundra 2014

Scenos muzikinio meniu sudarytojai žada, kad šiemet joje karaliaus įvairovė. Visą festivalio grojaraštį rasite: www.tundrafestival.lt.

Kaip visuomet, „Tundra“ festivalininkus džiugins ne tik nakties programa, bet ir gausybe dienos veiklų – pamokomis, menų dirbtuvėmis, sporto rungtimis, pasiplaukiojimais valtimi, didžiuliais tinkliniais hamakais ir savo margumu garsėjančiu virtuvių miesteliu, kuriame sau mielo maisto ras bet kokios mitybos filosofijos atstovai.

Organizatoriai primena visiems, kad tai, kuo kvepės, kuo sudomins, kiek švari ir jauki bus „Tundra ’14“, priklauso nuo visų joje dalyvaujančių, todėl norintys prisidėti prie festivalio savo pagalba, pamaitinti, aprengti ar pamokyti lankytojus, jau dabar kviečiami registruotis į šių metų „Tundros“ savanorių, virtuvių ir barų, menų dirbtuvių, performansų ir paskaitų būrį festivalio internetinėje svetainėje.


Komentuok:
*Reklama
DNO