Menu
 
 

Ukulelininkų konkursas „Virš Vaivorykštės“ 2024

2024 01 08  17:11  |  M.I.C. Naujienos

Ukulelininkų konkursas „Virš Vaivorykštės“ 2024

Nuotraukos – „Tamsta“ archyvo ©

Vasario 10 d. Vilniuje, muzikos klube „Tamsta“ skambės atpalaiduojantys ukulelės garsai. Prisijungti prie šio unikalaus renginio ir sudalyvauti šilčiausiame metų konkurse „Virš vaivorykštės“ kviečiami maži ir dideli instrumento gerbėjai.

Šis konkursas – labai šeimyniškas, jame nejusti jokios konkurencijos. Ketvirtą kartą vyksiantis renginys skirtas muzikos mėgėjams, profesionalams ir dar tik pradedantiesiems – visiems, kuriems artimas havajietiškos ukulelės skambesys.

Kaip sako patys organizatoriai, mažas keturstygis instrumentas skirtas nebijoti muzikuoti, tad scenoje gali pasirodyti ir dviejų metų vaikas, ir mama, ir tėčio bei senelio duetas.

Visi konkurso „Virš vaivorykštės“ dalyviai bus apdovanoti šiltu dėmesiu bei prizais, o svarbiausias vakaro tikslas, kaip ir kasmet išliks muzika: „Pasidžiaugsime vienas kitu bei ta šilta ir laisva atmosfera, kuri gali būti sukuriama tik ukulelių garsais“, – sako „Tamsta“ klubo komanda.

Vieninteliame ukulėlių konkurse Lietuvoje amžiaus limitas ar netinkama patirtis neegzistuoja, todėl visi norintys dalyvauti „Virš vaivorykštės“ turėtų užpildyti konkurso anketą bei pridėti gyvai atliekamo kūrinio nuorodą čia

Ukulelininkų konkursas „Virš Vaivorykštės“ 2024

Dalyvių paraiškų laukiama iki 2024 metų sausio 21 dienos. Konkurso organizatoriai primena, jog vienam pasirodymui scenoje bus skiriama iki 10 minučių.

Iš Havajų kilęs instrumentas, nedidelė keturstygė gitara dėl savo paprastumo pelnė ne tik mėgėjų, bet ir profesionalių atlikėjų simpatijas. Ja grojo ir populiarino žinomos dainininkės Zooey Deschanel, Taylor Swift bei Amanda Palmer, o dar anksčiau ukulėlę į rankas ėmė tokios pasaulinės žvaigždės kaip George Harrison, Elvis Presley, Marilyn Monroe ir Joni Mitchell.

Išgirsti Lietuvos talentus ir pasidalinti muzikos džiaugsmu klubas „Tamsta“ (A. Strazdelio g. 1, Vilnius) kviečia vasario 10 dieną, 18 valandą.


Komentuok:
*Reklama