Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 09 29  15:07  |  Aktualijos

„CHARISMA“

CHARISMA

https://www.facebook.com/events/310931549111705

Norite susipažinti su SwO merginomis? Ką gi, šį penktadienį žinokite, kad trauksime į naują vakarėlį, apipintą magija ir charizma – Vilniuje svečiuojasi XXL dydžio diskotekų diva Hard Ton. Kompaniją scenoje jai palaikys Martin Virgin ir Kym Wild. Bet apie viską – nuo pradžių.

 

„INMI“

INMI

https://www.facebook.com/inmi.lt

Dailios, spalvotos ir vienspalvės, raštuotos ir iliustruotos užrašų knygutės ir kalendoriai praskaidrins užgrūstą darbotvarkę ir įkvėps naujiems planams.

 

„METALOfonas“

METALOfonas

http://www.av17gallery.com/

Jau šį ketvirtadienį „AV17“ galerija (Aušros Vartų g. 17) 18 val. kviečia į antrosios tarptautinės šiuolaikinio metalo meno bienalės atidarymą. Šis „METALOfonas“ – asmeniškas. Metalas dažnai kalba pats už save: žvilgėdamas, stebindamas spalva, reikalaudamas prisilietimo ar jį atstumdamas. 50 menininkų iš įvairių pasaulio šalių, tokių kaip Australijos, Izraelio, Korėjos, Argentinos ir Japonijos, pasakoja savo metalines istorijas.

 

„Revinyl“

Revinyl

https://www.facebook.com/Revinyl/

Ar norėtumėte, jog Jūsų laikas tiksėtų „Pink Floyd“ melodijų ritmu? Sieniniai laikrodžiai iš naudotų vinilinių plokštelių gali pagyvinti interjerą ir padiktuoti energingą dienos taktą.

 

„2ru2ra“

2ru2ra

https://www.facebook.com/2ru2ra

Pamenate žaidimą „tiesa – drąsa“? Manome, jog stilistė Olga Filatova-Kontrimienė su komanda akimirksniu pasirinktų drąsą – naujas prekės ženklas „2ru2ra“ – tikras iššūkis lietuviams! Ar išdrįsi pasipuošti?

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records