Menu
 
 

Vasara nešykšti festivalių. Šįkart – apie „Positivus“

2014 04 05  11:47  |  M.I.C. Naujienos

Šią vasarą liepos 18−20 dienomis važiuojam pas brolius į Salacgrīvas miestelį Latvijoje! Negana to, kad festivalio sąraše – lineupe − linksniuojami vieni garsiausių Vokietijos, Didžiosios Britanijos ir kitų šalių atlikėjų pavadinimai, organizatoriai džiugins ir kitų meno rūšių pasirodymais – modernaus šokio, cirko ir netgi kino seansais milžiniškoje palapinėje.

Positivus

Renginys ir nuotraukos: https://www.facebook.com/events/409217375870996/.

Jau septintasis ir kaskart vis triukšmingesnis Positivus festivalis šiais metais paruošė stiprų muzikinį kokteilį. Ne veltui svarbiausiu Baltijos šalių vasaros festivaliu laikomas Positivus šiemet atveža pačius Kraftwerk! 1970 metais oficialiai susikūrę sintezatorių pionieriai iš Vokietijos pasirodys didžiausioje festivalio scenoje „Lattelecom“. Pasirodymo metu netgi žadamas 3D vaizdo spektaklis.

Kita, ne mažiau laukiama grupė – britai The Kooks. 2004 m. susibūrusi grupė The Kooks yra naujasis septintame dešimtmetyje vykusio britų invazijos ir post rock atspindys. Stilingoji ketveriukė visiems primins, kaip šiandien skamba tikrasis indie rokas.

Vis besipildančiame atlikėjų sąraše jau yra tokios žvaigždės, kaip geriausios atlikėjos titulą muzikos apdovanojimuose Brit Awards 2014 pelniusi britė Ellie Gouldingdaugybę nominacijų gavusi ir kritikų išliaupsintame filme „12 vergovės metų“ sudainavusi Laura Mvulahiperaktyvieji synthpop muzikos atlikėjai iš Islandijos FM Belfasteuforiją sukelianti trijulė iš Didžiosios Britanijos Daughteršiais metais debiutinį albumą išleidę britiškojo glam roko atlikėjai Templespopuliarieji britiškojo pop roko atlikėjai „You Me at Six“, jaunieji britai „the 1975 ir dauguma kitų.

BEJE!!!

Visi pilnamečiai, norintys savanoriauti festivalyje, iki balandžio 25 dienos pildo anketą (https://www.positivusfestival.com/en/about-positivus/volunteers-1/) ir dalyvauja festivalyje nemokamai.

Positivus

Komentuok:
*Reklama
DNO