Menu
 
 

Artėja „Outlook“: „Kahn“ ir „Flowdan“ – gigantiškos muzikinės fiestos pradžiai

2014 03 26  13:22  |  M.I.C. Naujienos

Jau šį penktadienį, kovo 28 dieną, menų fabrike „Lofte“ įvyksiantis „Outlook Launch Party“ renginys Lietuvoje esantiems suteiks galimybę išgirsti tuos atlikėjus, kurių muziką seka dešimtys tūkstančių gerbėjų, kurių vardai – geriausiųjų sąrašuose (ir ne tik „Outlook“ festivalio programoje, tačiau ir „Dubstep forum“ apdovanojimuose). Kiek plačiau – apie užsienio svečius, netrukus užsuksiančius į Vilnių.

Labai laukiamas! Kahn

Kahn

Nuotrauka: www.facebook.com/kahnofficial

Kahn – bristolietis, išpopuliarėjęs nepaprastai greitai ir urbanistinės muzikos gerbėjų bei žinovų pakrikštytas dubstep muzikos princu. Jau pirmieji atlikėjo išleisti singlai atnešė jam tarptautinį pripažinimą, o šiemet jau spėjo vyriškiui pelnyti ir geriausio dubstep prodiuserio titulą. Šiuo metu asmeninė kūryba – ne vienintelis Kahn projektas. Jis taip pat įsitraukęs į „Young Echo“ kolektyvo veiklą, su kuriuo netrukus planuoja išleisti debiutinį muzikinį darbą. Na, o „Young Echo“ gretose – tokie vardai, kaip Vessel, El Kid, Zhou bei Jabu.

https://soundcloud.com/blackbox-boxclever/kahn-badman-city-feat-flowdan

Antrasis vakaro muzikinis skanumynas – Flowdan

Flowdan

Facebook.com/MCFlowdan nuotr.

Šis atlikėjas pasižymi itin stipriu muzikos pajautimu bei užburiančiu vokalu. Jo kūrybos aplanke – taip pat geriausiojo įvertinimas – tame pačiame „Dubstep Forum“ MC Flowdan išrinktas geriausiu 2014–ųjų vokalistu. Verta pabrėžti ir itin griežtą, „gatvės“ stiliaus muzikos atlikimą, darbus „Hyperdub“ įrašų kompanijoje bei bendrus kūrinius su Metalheadzar Badman City bei Kahn.

„Outlook Launch Party“ renginys: https://www.facebook.com/events/639841572738313/?fref=ts


Komentuok:
*Reklama
DNO