Menu
 
 

Vasaros plaukų tendencijos kūrybiškoms miesto gėlėms

2018 05 30  18:24  |  Aktualijos

Giedrė Grinkevičiūtė

Nuotraukos – „Hair Cocktail Bar“ archyvo ©

Užupyje įsikūrusio kultinio Vilniaus plaukų salono „Hair Cocktail Bar“ koloristė Giedrė Grinkevičiūtė pristatė savo pirmąją asmeninę vasaros plaukų tendencijų kolekciją, skirtą individualumo ieškantiems drąsiems miestiečiams.

„Šiais metais mados pasaulyje vyrauja pavasariškai gaivūs alyviniai, levandų ir rožiniai atspalviai, pasirodantys ne tik drabužių kolekcijose, tačiau ir plaukuose. Su trenksmu ir vėl grįžta įžūlūs 80-ieji. Madingo latekso efektas atsikartoja šlapių (wet look) plaukų įvaizdyje. Dominuoja ryškios netikėtų spalvų šaknys, netvarkingi, lengvi kirpčiukai, plaukų, kaip ir drabužių dizaine nyksta ribos tarp lyčių,“ – sako G. Grinkevičiūtė.

Giedrė Grinkevičiūtė

Giedrė Grinkevičiūtė

Viena talentingiausių Lietuvos plaukų dizainerių, tarptautiniame „Color Zoom“ plaukų dažymo konkurse Stokholme ir Barselonoje du pastaruosius metus užėmė aukščiausias pozicijas ir pateko tarp 20 geriausių pasaulio koloristų.

Nauji įspūdžiai stebint pasaulines tendencijas Giedrę įkvėpė sukurti asmeninę šių metų plaukų paletę. Pasak stilistės, kolekcija „Urban Flowers“ leidžia pamiršti kasdienybę ir nusistovėjusį požiūrį į save bei aplinką:

„Didmiesčiai išlygina skirtumus, išlaisvina iš konservatyvių dogmų, padeda ieškoti tikro savęs, asmeninės laisvės. Lytis tampa nebesvarbi. Lieka tik fizinis poreikis išreikšti save. Miesto gėlės man atspindi stiprybę. Jos švelnios, bet kupinos gyvenimiškos patirties ir drąsos.“

Giedrė Grinkevičiūtė

Giedrė Grinkevičiūtė

Pasak Giedrės, jos kolekcijos herojus yra nepriklausoma, stipri miesto gėlė, kuri nori atskleisti savo vidinį grožį, žydėti nepaisant retkarčiais atšiaurių sąlygų ir būti laisva bei nepriklausoma.

Šią vasarą koloristė planuoja trumpam palikti Vilnių. „Nuo birželio 1 d. skubu prie jūros gelbėti atostogautojų plaukų. „Hair Cocktail Bar“ Nidoje pirmą kartą įkurs plaukų gelbėjimo stotį, kurioje visą vasarą kartu kursime magiškus plaukų kokteilius“, – juokiasi Giedrė.

Plaukai – Giedrė Grinkevičiūtė

Stilius – Deividas Katkus

Vizažas – Facepoetry

Giedrė Grinkevičiūtė

Giedrė Grinkevičiūtė - SwO magazineGiedrė Grinkevičiūtė - SwO magazine

Giedrė Grinkevičiūtė - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama