Menu
 
 

Victoria Beckham ruduo/žiema 2010

2010 04 09  11:38  |  Aktualijos

Taip! Tai įvyko… pagaliau „Posh” titulas buvo iškovotas ir pripažintas. Tikriausiai žinote apie ką eis kalbą …Visiškai teisingai, Victoria Beckham ir jos rudens/žiemos 2010 metų kolekcija, kuri buvo pristatyta Niujorke vasario 14 dieną ir  be galo šiltai priimta, mat kolekcija tikrai to verta.

Victoria Beckham ruduo/žiema 2010 Victoria Beckham ruduo/žiema 2010

Tai buvo ketvirtoji  Victorijos pristatyta kolekcija, ir galime drąsiai teigti, jog pati sėkmingiausia prisimenant ankstesnes.

Didžiausias dėmesys  buvo skirtas suknelėms ir batams aukšta platforma. Nenuostabu, nes būtent taip Victoria nori matyti save ir būti apsirengusi.

Victoria Beckham ruduo/žiema 2010 Victoria Beckham ruduo/žiema 2010

Victoria šou pradėjo pasveikindama visus, kas buvo labai keista ir visiškai skyrėsi nuo kitų pristatymų. Šou metu ji komentavo kiekvieną savo suknelės stilių ir dizainą, tikrai labai neįprastas elgesys, kurio vargu ar kas nors iš esančiųjų tikėjosi.
„Manau, drabužiai išreiškia mano asmeninio stiliaus vystymąsi, labiau atsipalaidavusio, šiek tiek  nepatogaus ir kabančio, bet vis tiek struktūrizuoto“, – sakė Victoria.
Suknelės atrodė puikiai – madingos, prašmatnios, tiesiog sukurtos raudonajam kilimui. Vargu ar kada kas nors iš jūsų pamatysite, kad tokios suknelės  dėvimos gatvėje.

Kolekcijoje buvo daug papuošimų. Ilgos siauros iškirptes dizainui pridėjo papildomo seksualumo.  Kai kurie drabužiai sukurti lietpalčio  „trench coat“ stiliaus.

Spalvų paletėje ryškėjo raudonos, mėlynos ir žalios, taip pat kūno ir akinančio, blyškaus aukso spalvos.

Victoria Beckham ruduo/žiema 2010 Victoria Beckham ruduo/žiema 2010

Victoria Beckham teigė, jog jos įkvėpimo šaltinis  buvo  komiksų knygelės  detektyvas Dickas Tracy.
Beckham sakė, jog jaučiasi puikiai, nes mados pasaulis į ją, kaip į dizainerę,  pagaliau pradėjo žiūrėti rimčiau. Be to, ji atskleidė vieną iš savo  svajonių – per ateinančius penkerius metus atidaryti vardinę rūbų parduotuvę.

„Bet aš vis  dar mokausi “-  prisipažino Beckham. „ Kiekvieną sezoną, aš tobulinau, gerinau save, savo asmenybę. Aš tikrai noriu augti ir užaugti  kaip tikras dizaineris“.
Vogue.com korespondentas Niujorke, David Lauren Peden kaip ir daugelis kitų gyrė 35 metės Victorijos kūrinius, sakė jog Backham pristatė išties labai gražia kolekciją.
Swo taip pat neliko abejinga šiai kolekcijai ir džiaugiasi už Victorią, kuri sėkmingai žengia savo svajonės link.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti galerijoje.

Nuotraukos: Marcio Madeira / FirstView.com


Komentuok:
*Reklama