Menu
 
 

Video interviu su „Liar“

2014 03 03  22:35  |  M.I.C. Pokalbiai

Video interviu su „Liar“

„Liar“ – dark bass muzikos prodiuseris iš Rumunijos. Itin kontrastingoje jo muzikoje atsiveria įvairūs stilistiniai klodai, derėdami tarpusavyje sukuriantys įdomų rezultatą – tam tikrą miglos bei paslaptingų ritmų, harmonijų, sample‘ų ir vokalų žaidimą.

Tamsus „Liar“ braižas klausytoją veda per įvairius muzikinius ieškojimus. Kiekvienas šio atlikėjo darbas yra skirtingas ir sunkiai palyginamas su ankstesniuoju. 2011 metais  pradėjęs rengti pirmuosius savo viešus pasirodymus, atlikėjas jau po metų išleidžia ir debiutinį EP pavadinimu „Undance“. Šį kaipmat pastebi muzikos tinklaraščiai, žiniasklaida (XLR8R), atlikėjai (The xx / Jamie xx). Vėliau „Liar“ pristato dar daugiau muzikos – ne tik singlų, tačiau ir albumų (naujausias – „Spirewards“). Be to, vyriškis pradeda bendradarbiauti su „Infinite Machine“ įrašų kompanija ir dirba kaip DJ.

„SHA:▽:AH“ organizuojama renginių serija „Švytėjimai“ M.I.C. by SwO komandai suteikė progą susipažinti su šiuo kontraversiško pseudonimo savininku. Susipažinkite ir jūs bei paklausykite, ką „Liar“ pasakoja apie savo kūrybos principus, garsų gimimą ir muzikinės karjeros pradžią.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka