Menu
 
 

Vilnius ruošiasi didžiausiam mados festivaliui „Fashion Vilnius”

2015 09 02  13:57  |  Aktualijos

Fashion Vilnius

Nuotrauka: Marla Singer, organizatorių.

Šį rudenį Vilniuje pirmąkart vyksiantis mados festivalis „Fashion Vilnius” taps viena didžiausių metų mados švenčių Lietuvoje, kuri visus šalies mados, stiliaus kūrėjus bei tuos, kurie mieste skleidžia madingas idėjas, rugsėjo 11-13 d. sukvies pasitikti ateinančio sezono mados tendencijų. Festivalio žemėlapyje taškų, kuriuose vyks madai dedikuoti renginiai ir iniciatyvos, skaičius sparčiai artėja prie šimto.

„Didžiulė mados šventė skirta pristatyti tai, kas bus aktualu ir madinga tiesiog dabar –  rudens-žiemos sezoną. Festivalis supažindins su mieste gyvuojančia mada per penkias temas: aprangą, skonį, hobi, išvaizdą ir mados renginius. Taigi dėmesys skiriamas ne, standartiškai, tik į aprangos parduotuves ir grožio salonus, bet ir į restoranus, kavines, barus, madingą laisvalaikį, gyvenimo būdą, mados vakarėlius ir netgi madingas sportines veiklas”, – vardijo Ieva Rimkutė, viena iš „Fashion Vilnius” organizatorių.

Tarp dalyvių – ne tik jau madingomis tapusios, bet ir naujai duris atvėrusios vietos, tokios kaip papuošalų parduotuvė „The Dark”, grožio salonas „Grožio pajėgos” arba kavinė „Saldumynų namai”. Be to,  madingame prekybos centre „Europa” festivalio dienoms bus įkurta jaunųjų dizainerių darbais prekiausianti „pop-up” tipo parduotuvėlė „Fashion Vilnius SHOP”, kuri bus įgyvendinta bendradarbiaujant su Vilniaus dailės akademija ir Vilniaus dizaino kolegija.

„Šiuo metu sudarinėjama festivalio programa, kurioje bus ir mados pristatymų, vakarėlių ir mados instaliacijų, parodų, ir mados kino, skanaus maisto bei daugybė kitų įdomių dalykų, kuriuos tą savaitgalį bus galima išbandyti ar įsigyti. Festivalio dienomis galios specialūs kainų pasiūlymai kokybiškiems naujiems daiktams, taigi masinė mados šventė taps proga pasiruošti šaltajam sezonui”, – pasakojo organizatorė.

Renginys festivaliu vadinamas dar ir dėl to, jog jo metu vyks keli didelio masto specialieji renginiai – Lietuvos grožio profesionalų asociacijos (LGPA) inicijuota prabangiausia grožio inovacijų paroda Vilniaus rotušėje „Fashion Vilnius EXPO” ir grožio profesionalams rengiamas konkursas „Fashion Vilnius STYLE”.

Ieva Rimkutė ir Karolina Taraskevic - FASHION VILNIUS

Ieva Rimkutė ir Karolina Taraskevic – FASHION VILNIUS

„Lietuvoje trūksta į grožio profesionalus orientuotų renginių, todėl parodos ir konkurso iniciatyvos sukurtos tiems, kurie turi akivaizdų poreikį pristatyti produktus ir paslaugas išskirtinėje erdvėje. Kita vertus, renginiai skirti visiems grožio profesionalams, kurie turės progą susipažinti su išskirtinėmis grožio naujovėmis ir stiliaus tendencijomis, kurias padiktuos šalies geriausi meistrai. Be abejonės, visa tai bus prieinama ir mados bei grožio entuziastams, kitaip tariant – visiems, kam aktualu ir įdomu”, – pasakojo Lietuvos grožio profesionalų asociacijos prezidentė, profesionali įvaizdžio stilistė Karolina Taraškevič.

Organizatorių teigimu, festivalis „Fashion Vilnius” taps kasmetine didžiausia sostinėje vyksiančia mados švente, kuri, analogiškai kaip ir kitose šalyse, gali tapti vienu svarbiausių užsienio turistus į Lietuvą pritraukiančių renginių.


Komentuok:
*Reklama