Menu
 
 

Menų spaustuvėje balandį – nuo mados iki architektūros

2015 03 24  21:33  |  Aktualijos

Menų spaustuvėje balandį – nuo mados iki architektūros

Nuotrauka: organizatorių.

Pavasaris! Metas traukti iš patalų į laiką, pamiršti senas ir nelaimingas meiles, atgaivinti sportinę dvasią ir, aišku, nepamiršti atsiversti knygos ar užsukti į teatrą. Juk turbūt nemažai laiko praėjo nuo tada, kai lankėtės kokiame renginyje, tiesa? Pristatome tai, ką „Menų spaustuvėje“ pamatysite, išgirsite ir sutiksite balandžio mėnesį.

Viena labiausiai organizatorių lauktų pavasario premjerų – naujausias režisieriaus Oskaro Koršunovo darbas – drama „Apvalytieji“ Menų spaustuvėje balandžio 9, 10 ir 16 d.

Po dvejų metų pertraukos į Lietuvos festivalių areną grįžta jaunas ir provokuojantis NOA festivalis. Intriguojančią programą žadantis šių metų NOA sieks atskleisti aktualios dabartinės operos koncepciją (balandžio 15 ir 19 d.).

Balandžio 11 d. Juodojoje salėje skambės progresyvi muzika – į naujo albumo pristatymą kvies Markas Palubenka.

Balandžio 23 d. vakarą Menų spaustuvė taps viena stilingiausių miesto erdvių, čia savo teatralizuotą pavasario–vasaros kolekciją pristatys Agota Mašanauskaitė.

Balandžio 25 ir 26 d. Menų spaustuvė jungiasi prie architektūros festivalio „Open House Vilnius“ ir visiems norintiems atvers dar nematytas pastato erdves, pasakos kūrimosi istoriją, atskleis kūrybinio kvartalo viziją bei parodys teatro užkulisius.


Komentuok:
*Reklama