Menu
 
 

Vizažo guru provokacijos

2016 07 19  23:24  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Kat Von D

Nuotraukos: instagram.com/thekatvond

Tatuiruočių meistrė, tapusi vizažo guru Kat Von D ne tik provokuoja savo ekstravagancija kasdieniame gyvenime, bet ir stipriai šią vasarą „sukrėtė“ grožio industriją. Juodojo grožio ambasadorė savo „Instagram“ paskyroje leidžia žvilgtelėti į asmeniškai sukurtų makiažo priemonių prototipus, tiksliau – jų pakuotes, kurios primena mistiškas, didžiules ir paslaptingas dėžutes. Šių turinys kol kas išlieka paslaptimi.

Kat Von D 2016

Industrijos kuluaruose šnekama, kad Kat Von D sukurtos priemonės pasižymės unikalia tekstūra bei bus gaminamos ir kuriamos pagal veganiškos gyvensenos principus. Tiesa, panašus teasinimo (erzinimo, red. past.) mechanizmas labai mėgstamas „TooFaced“ kompanijos, tad pagrįstai kyla įtarimų, kad tai gali būti naujas ir ypatingai netikėtas bendradarbiavimo projektas su šia vizažiste.

Kat Von D

Kat Von D

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Outlook Festival 2018

Dimensions Festival 2018 | Underground electronic music in an abandoned fort

Yaska Art