Menu
 
 

Mėnesio grožio nesusipratimai

2013 12 15  21:13  |  Aktualijos

Mėnesio grožio nesusipratimai

Visada lengviau ir džiugiau kalbėti apie grožio priemones, kurios prigijo, „prilipo“ ir paliko teigiamą įspūdį. Kur kas sunkiau kritikuoti priemones, kurios ne tokios, kokios vylėmės, kad bus, netinkamos ar tiesiog keistos. Nepavadinčiau jų prastomis arba kenkiančiomis, bet jos sukėlė nemažai svarstymų, analizių, o galutinis verdiktas – naudoti ar ne – taip ir liko pakibęs ore. Taigi dalinuosi mėnesio grožio nesusipratimais.

Mėnesio grožio nesusipratimai

Natūralus lūpų blizgesys su vyšnių ekstraktu „Žvaigždės ant veido“ (Uoga uoga). Man pirštai tiesiog niežtėjo nuo noro išmėginti šiuos natūralius lietuviškus blizgius ir tikrai nesitikėjau, kad ši priemonė sukels tiek diskusijų. Sudėtyje nėra jokių sintetinių dažų ir kvapų. Pagrindiniai ingredientai – aliejai bei natūralūs vaškai. Blizgio spalva atrodė sodri, blizgučiai neįkyrūs, kurie pasidažius tampa beveik nepastebimi. Puiku, bet… produkto skonis aliejinis, tad, jeigu pasidažius tenka valgyti, lyžtelėti lūpas  ar atsigerti, burnoje kurį laiką lieka šleikštus aliejaus skonis. Paguoda tik ta, kad tai – blizgis, ne nuodai. Dažų konsistencija skysta tarsi sultys, tad norint riebiau ar ryškiau patepti lūpas, reikia ne vieno, bet kelių sluoksnių. Priemonę drąsiai siūliau išmėginti ir kolegėms, šeimos narėms bei draugėms, nes buvo įdomi jų patirtis ir nuomonė. Dalis merginų/moterų pajuto lūpų perštėjimą, bene visas erzino skonis arba kvapas ir savijauta. Išvada: priemonės sudėtis tikrai labai „draugiška“ lūpoms, bet praktiškai jos naudojimas sukelia daugiau diskomforto, nei džiaugsmo.

 Mėnesio grožio nesusipratimai

„Nutri–gold BB“ kremas (L’Oreal). Taip, BB kremai užkariavo rinką, merginas ir moteris, tad kuo dar nustebinti kasdien vis labiau išrankesnę publiką? Atsakymas: BB kremas, kuris yra universalaus atspalvio, lygina odos toną, ją maitina, tobulina, apsaugo ir suteikia švytėjimo. Visa tai turėtų daryti „Nutri–gold BB“ kremas. Oda sveikai švytėti pradeda tikrai ne nuo puikaus kremo poveikio, o nuo gausaus kiekio švytinčių dalelių. Žvilgėjimas primena subtilesnę riebalų versiją. Universali spalva reiškia, kad spalvos nėra, tiksliau, ji simboliškai rusva, tad apie odos atspalvio lyginimą nereiktų kalbėti. Kremo kvapas stipriai parfumuotas, primena klasikinių kvepalų kvapą.  Išvada: viskas viename ne visad geriausias sprendimas.

Mėnesio grožio nesusipratimai

Valomasis medetkų veido pienelis (Lulu & Boo). Kaip bebūčiau per šį mėnesį pamilusi Lulu & Boo produktus, bet šis ekologiškas valomasis pienelis tapo tikru tikriausiu nesusipratimu. Teko girdėti puikių atsiliepimų dėl jo valančių savybių bei teigiamos įtakos blakstienų augimui, bet… Reikia nemažo produkto kiekio, kad juo švelniai ir lengvai nuvalytum makiažo likučius. Nors pienelio tekstūra lengva ir maloni, bet užtepus ant odos jis tampa kibiu riebalu, kuris ilgai nesusigeria. Mėginau tepti ir ant drėgnos odos, bet rezultatas vis tiek buvo netenkinantis. Išvada: ypatingai nemalonių pojūčių priemonė nesukėlė, bet teigiamo įspūdžio taip pat nepaliko.

Mėnesio grožio nesusipratimai

Nuotraukos:
nordstrom.com, hairtrend.ru, loreal-paris.lt, luluandboo.com, uogauoga.lt


Komentuok:
*Reklama