Menu
 
 

Žvarbiam pirmadieniui

2013 07 22  13:18  |  Aktualijos

Rumi Neely

Ką rengtis, jeigu vėlyva liepa kol kas mums nežada nei saulės spindulių, nei šilumos? Neskubėkite traukti iš spintos kelnių, aulinių, džemperių ar kitų rudenį šaukiančių drabužių. Kodėlgi neužsimetus jaukaus, ilgo megztuko ar žavaus paltuko? Išlaikykime savo vasarinius ansamblius lengvus ir papildykime juos metalizuotais nertiniais, puloveriais, puoštais žėrinčiais akmenėliais, ryškiaspalviais lietpalčiais – tai elementai, sukurti tiek vasarai, tiek pavasariui, tam, kad praskaidrintų nuotaiką ir puoštų.

Rumi Neelyfashiontoast.com blogerė – žvarbiems priešpiečiams renkasi jaunatvišką bei elegantišką derinį. Vėjavaikiška ryškiaspalvė kepuraitė, masyvūs akiniai nuo saulės (puikiems akiniams nereikia ir spindulių),  laisvi marškinėliai, suderinti su sportiškais, bet prabangiais Rebecca Minkoff Mika odiniais šortukais, elegantiškais smailianosiais Alexander Wang aukštakulniais ir viską vainikuojantis blizgus Sonia Rykiel paltukas. Kas galėtų pasakyti ne tokiam nerūpestingai žaviam deriniui, skirtam vėsiai vasaros dienai?

Rumi Neely

Nuotraukos: fashiontoast.com

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO