Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 12 16  15:35  |  Aktualijos

Šios savaitės SwO rekomendacijose iš pirmo žvilgsnio vieno epiteto visiems siūlymams nerasite. Tačiau skaitant gimsta mintis: juk tai – klasika! Pagalvokite patys, ko mums reikia visada ir kiek daug formų pati klasika turi.

Vyriški marškiniai – absoliuti klasika, rankinės – moderni klasika, kepurės – gatvės stiliaus klasika, klasika yra natūralumas, jei kalbame apie kosmetiką, ir klasika yra lietuviško dizaino gerbimas. Nebesuprantate, apie ką kalbu? Perskaitykite rekomendacijas!

 

Žiemos „privalau“

Wever clothing

https://www.facebook.com/weverclothing

Tikrai taip – jei sekate SwO rekomendacijas, arba paprasčiausiai buvote iškišę nosį į gatvę, žinote, jog šios žiemos daiktas, kurį būtina turėti, yra beanie stiliaus kepuraitė. Dar neišsirinkote savosios? Tokiu atveju pasimatuokite Wever clothing galvos apdangalus! Pažadame: tai ne juoda ir ne pilka, tai – ryšku!

 

Rankinė visam gyvenimui

Tanchel

https://www.facebook.com/TANCHELleathergoods

Dažnai su draugėmis šiepiame viena kitą, jog rankinėse nešiojame visą savo gyvenimą. „Tanchel“ kūrėjai garantuoja, jog jų rankinėse tiesiogine to žodžio prasme tilps viskas. Pamačius natūralios odos rankinių nuotraukas, pirma į galvą šovusi mintis buvo: „Juk tai lietuviškasis Hermès!“ Klasikinis, tačiau subtiliai modernus  modelis prašyte prašosi į pirkinių sąrašą.

 

Kandžiukas

Kandžiukas

https://www.facebook.com/putlusbuckis

Lūpas putlinti galima ir pipirais trinant, ir dantų šepetėliu braukiant, ir dantimis kandžiojant. Natūraliai kosmetikai vis populiarėjant, išbandome ir šį variantą. Lūpų „putlintojas“ „Kandžiukas“ mane visų pirma sužavėjo mielu pavadinimu, bei žodžiais natūralus ir putlintojas viename sakinyje. Jo triukas? Preparato sudėtyje esantis cinamonas, rozmarinas bei aštrieji pipirai skatina kraujotaką bei natūraliai pagražina lūpas.

 

Vyriškas prestižas

Vielius

https://www.facebook.com/vielius

Vieša paslaptis: vyras su marškiniais bus pastebėtas visomis progomis. Tai buvo tradicija, tapo klasika, o dabar tai dar ir interpretuojama moderniai. Mados namų „Vielius“ kūrinius žino kiekvienas savimi besirūpinantis vyras. Įsisukę į darbų ir švenčių maratoną nepamirškite savęs. Juk nauji marškiniai – nauja pradžia.

 

Vakarietiškai lietuviška

Wãpsva I LT

https://www.facebook.com/pages/wãpsva-I-LT-dizaino-namai/1421325684751413

„Wãpsva I LT“ dizaino namai – labai lietuviška, tačiau su vakarietišku prieskoniu. Tokią potekstę jaučiame perskaitę Šiauliuose esančio lietuviško dizaino namų iškabą. Butiko asortimente gausu visko – nuo „marga masė“ rankinių iki „Vaida Januškevičiūtė design“ ženklo drabužių.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO