Menu
 
 

4 madingo kirpimo idėjos rudeniui su „Atwins“

2019 09 05  18:31  |  Aktualijos

4 madingo kirpimo idėjos rudeniui su „Atwins“

Nuotraukos – Tomas Vyšniauskas ©

Plaukų kosmetikos gamintojas „Nook“, kurio vardas profesionalų pasaulyje prilygsta kosmetikos gigantams, drauge su įvaizdžio kūrėjų komanda iš Lietuvos – „Atwins“ – pristatė keturis rudeninius įvaizdžius, galinčius įkvėpti ir natūralaus grožio mėgėjas, ir ryškias asmenybes.

„Tai pirmas kartas, kai Lietuvos grožio industrijos atstovai pakviesti bendradarbiauti su tokio žinomumo prekės ženklu, tad ši fotosesija – vienas rimčiausių laimėjimų per mūsų 20 metų kūrybinę karjerą ir komplimentas visai Lietuvos grožio industrijai“, – sako „Atwins“ kūrybos kuratorė Ieva Mašauskienė.

4 madingo kirpimo idėjos rudeniui su „Atwins“

Kitokie tradiciniai įvaizdžiai

Sveikas žvilgesys, švarių linijų bei „oversized“ mados įkvėptas kirpimas ir šukavimas išskirtinėms progoms – raktažodžiai, kuriuos „Atwins“ komanda, kurios priešakyje  lektoriai – stilistai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok – ir mados fotografas Tomas Vyšniauskas, rekomenduoja įsiminti pusilgių nedažytų plaukų savininkėms, siekiančioms atskleisti natūralų plaukų grožį ir kartu suteikti įvaizdžiui individualumo.

„Klasikos ir elegancijos mėgėjoms siūlome šį sezoną papildyti šaltos, spindinčios blondinės įvaizdį jausmingomis septinto dešimtmečio garbanomis ir bangomis – toks sprendimas suteikia šaltai spalvai paradoksalumo, jausmingumo“, – pasakoja A. Mašauskas.

4 madingo kirpimo idėjos rudeniui su „Atwins“

Drąsiausioms – ryškios spalvos ir netikėtas kirpimas

Nebijančioms dėmesio ir toms, kurioms šukuosena yra tiesiog ryškios asmenybės pratęsimas, pasiūlyti du įvaizdžiai su madingiausiais šio sezono atspalviais ir dažymo technikomis.

„Kūrybiškoms asmenybėms ypač turėtų patikti tendencija derinti kelias tekstūras ir panašias spalvas. Kurdami šį įvaizdį su raudonplaukiu modeliu siekėme perteikti nežabotą laisvę ir dinamiškumą, parodyti, kaip šias dvi savybes vienu metu gali atspindėti ir plaukų spalva, ir jų formavimas“, – sako „Atwins“ stilistas A. Pajanok ir priduria, kad į ketvirtąjį įvaizdį dėmesį pirmiausia turėtų atkreipti madingų spalvų gerbėjos.

4 madingo kirpimo idėjos rudeniui su „Atwins“

„Norinčioms šį sezoną išbandyti madingiausius, drąsius atspalvius, rekomenduojame tvarkingą, švarų kirpimą, pavyzdžiui, „kare“ arba „bob“. Simetrija, griežtos linijos tik dar labiau pabrėš spalvos originalumą ir suteiks visam įvaizdžiui harmonijos, kurios dažnai trūksta, jei aklai pasikliaujama mada“, – pastebi A. Pajanok.

Pasirengimo darbai „Nook“ fotosesijai truko apie 5 mėnesius, fotosesija – apie 5 dienas. Tarp svarbiausių užduočių, kurias turėjo atlikti „Atwins“ komanda, kirpimo ir dažymo schemų, spalvų paletės suderinimas, taip pat modelių atranka. „Buvome ir projekto prodiuseriai, ir jo įgyvendintojai, tad klientui turėjome pateikti viską – nuo idėjos iki galutinio rezultato“, – sako I. Mašauskienė.

4 madingo kirpimo idėjos rudeniui su „Atwins“

Kūrybinė komanda:

Tendencijos, kirpimai, dažymai, šukavimai – kūrybinė komanda „Atwins“

Makiažas – Viktorija Barkauskaitė

Stilistė – Emilija Knyzelytė

Modeliai – „Ruta Model Management“

Produktai – „Nook“ 

Foto, video – Tomas Vyšniauskas & Electromagnetico.lt


Komentuok:
*Reklama
DNO