Menu
 
 

Sezono tendencijos su ATWINS

2019 04 17  13:45  |  Aktualijos

ATWINS

Nuotraukos – Paulius Zaborskis ©

Lietuvos plaukų stilistikos diktatoriai ATWINS pristatė karščiausias šio pavasario-vasaros sezono tendencijas: šviežiausi mados blyksniai kosminės pastelės spalvomis, tapyba ant plaukų, neįprasti aksesuarai ir stilius be įsipareigojimų – dešimties vyriškų ir moteriškų modelių kolekcijoje.

Ryškūs pokyčiai vienam vakarui

Moteriškų dažymų spalvose – daug pastelinės ramybės ir monochromo, paskaninto siurrealistiniais akcentais. Iš spalvyno šiemet nesitraukia gardi rausvos blondinės, švelni koralo, šilta balintos karamelės spalva. Jas dažant keliais artimais atspalviais, išgaunamas sruogomis mirguliuojančių, gausių ir spindinčių plaukų efektas. Efemeriškas, skaidrus ir lengvas dažymas neretai kuriamas taip, kad bėgant laikui blukdamas įgytų dar daugiau žavesio.

O štai ryškia citrina ir žaižaruojančiu violetu tarsi iš impresionistų paveikslų vilnijančios sruogos – tai ekstravagantiškiausi ir labiausiai akį traukiantys dažymai, kuriuos ATWINS meistrai kūrė ant… pridėtinių plaukų.

„Iš pradžių šios sruogos paruošiamos, nudažomos norimomis spalvomis, o tuomet priklijuojamos prie natūralių plaukų ir puikiai tarnauja iki pirmo galvos plovimo: organiškai atrodo, jas galima garbanoti, sukti, velti, kaip ir natūralius plaukus. Tik, kitaip nei su natūraliais plaukais, jūs neįsipareigojate ryškiems pokyčiams ir jau kitą dieną galite juos paprasčiausiai išsisegti. Ši pridėtinių plaukų sruogų ir kitokių plaukų aksesuarų tendencija – itin ryški šį sezoną ir suteikia kaip niekad daug galimybių žaibiškai pakeisti savo įvaizdį be didelių sąnaudų ir nekenkiant plaukams,“ – tvirtina ATWINS komandos narys Andrius Mašauskas.

ATWINS

ATWINS

Patogi ir pragmatiška mada

Brėždami sezono gaires ir dalindamiesi tuo, kas aktualiausia plaukų stilistikoje šiandien, kūrybinės komandos ATWINS nariai didžiausią dėmesį skyrė mados pritaikomumui konkrečiam žmogui.

Tiek vyriškuose, tiek moteriškuose kirpimuose dominuoja dėmesys patogumui: tą patį kirpimą žmogus nesunkiai gali performuoti iš santūrios biuro stilistikos į ekstravagantiškesnį vakaro variantą.

Pasak ATWINS komandos nario Anatolijaus Pajanok, plonesnių ar slidžių plaukų savininkėms tinkamai parinktas kirpimas suteiks vizualaus purumo, atrodys nerūpestingai ir bus lengvai prižiūrimas bei lengvai sutvarkomas.

Sezono tendencijos su ATWINS

Sezono tendencijos su ATWINS

Smulkesnių bruožų merginoms kirpimu atvėrus veidą, pabrėžiamos grakščios linijos, o paliktas ilgesnes zonas šukuojant į vieną ar kitą pusę, susegant ar papurinant galima iš vieno kirpimo išgauti keliolika šukavimų variantų ir skirtingų emocijų. Daug vietos transformacijoms ir fantazijai!

Laisvumas ir jokios įtampos: tokią emociją šį sezoną plaukų stilistai rekomenduoja garbanotų plaukų savininkėms ir siūlo rinktis minkštus, išraiškingą plaukų struktūrą pabrėžiančius kirpimus.

„Gerai nukirpti garbanotus plaukus nėra lengviausia užduotis kirpėjui, todėl labai svarbu parinkti tinkamas proporcijas ir ilgius – visa tai niuansai, kurie plika akimi nematomi, bet gerokai palengvina garbanotų klienčių gyvenimą ir padeda be didelių pastangų puikiai atrodyti kiekvieną dieną,“ – tvirtina A. Mašauskas.

Sezono tendencijos su ATWINS

Sezono tendencijos su ATWINS

 

Vyriška emocija: nuo griežto aiškumo iki nežabotos laisvės

Vyriškuose kirpimuose šį sezoną netrūksta aštrių briaunų, perkirstų linijų ir dinamiškų spalvinių akcentų, o garbanotuose plaukuose kirpimu išlaikoma vyriška kvadrato forma, bet pačioms garbanoms suteikiama judesio, gyvybės ir laisvės – taip sukuriant nevaržomą, maištingą vyrišką emociją.

„Net keliems modeliams pritaikėme šoninius dažymus: kai norisi būti ryškiam ir matomam, plaukai šukuojami taip, kad aiškiai švytėtų kontrastuojančia spalva nudažyta sruoga, pabrėžianti visą šukuosenos dinamiką. Bet čia pat klientas gali tiesiog peršukuoti plaukus kitaip – ir dažymas bei visas aštrumas pasislepia. Tai universalu, praktiška ir nenuobodu,“ – vardija plaukų stilistas A. Pajanok.

ATWINS kūrėjai pabrėžia, kad visgi viena svarbiausių taisyklių, lemiančių galutinį rezultatą, yra kiekvieno meistro gebėjimas ne klientą pritempti prie mados, bet naujas tendencijas adaptuoti konkrečiam žmogui ir kurti tokį stilių, kuris kasdieniame gyvenime būtų ne tik efektingas, bet ir patogus.

Sezono tendencijos su ATWINS

 

Kirpimų ir dažymų tendencijos: kūrybinė komanda ATWINS

Makiažai: Make Up by Emma ir Gintarė Zinkutė

Nuotraukos: Paulius Zaborskis

Rūbai: „Doke“

Produktai: „Nook Family“ ir „Evo Hair“


Komentuok:
*Reklama