Menu
 
 

„5 Summer Stories“ sugrįžta į Nidą

2017 06 13  14:55  |  Aktualijos

5 Summer Stories

Nuotraukų autorius – Audrius Solominas. Stilius: Aistė Nesterovaitė, Deimantė Litvinaitė, Laura Tulaitė.

Lietuvos juvelyrikos, aksesuarų ir drabužių dizaino pop-up parduotuvė „5 Summer Stories“ birželio 20 d. sugrįžta į Nidą. Svečių namų „Plunksna“  komplekse įsikūrusi parduotuvė, vienijanti prekės ženklus „formuniform“, „Body Story“, „OkiikO“, „Tadam!“ ir kitus, veiks jau trečią sezoną. Kaip ir kiekvienais metais, šiemet parduotuvėje pamainomis dirbs patys kūrėjai.

„Kas vasarą į Nidą grįžtame su dideliu entuziazmu! Nors laikinųjų pop-up tipo parduotuvių Nidoje kiekvieną sezoną vis daugėja, džiaugiamės turėdami nemažą nuolatinių klientų būrį, kurie jau nebeįsivaizduoja savo atostogų Nidoje be apsilankymo mūsų jaukioje parduotuvėje,“ – teigia viena iš projekto dalyvių, prekės ženklo „Tadam!“ įkūrėja Deimantė Litvinaitė.
5 Summer Stories

5 Summer Stories

Šį sezoną „5 Summer Stories“ parduotuvėje bus galima rasti ne tik projekto sumanytojų kurtų papuošalų, aksesuarų bei drabužių kolekcijų, bet ir tokių specialiai šiam projektui pagamintų produktų, kaip itin lengvas lininis paplūdimio rankšluostis.

5 Summer Stories - Nida

5 Summer Stories - Nida

„Tikime, kad šiais metais parduotuvės erdvė bus dar labiau lankoma, nes prie projekto prisijungia fotografai Audrius Solominas ir Paulius Makauskas. Jų vandens gelmių fotografijų reprodukcijos papuoš sienas ir langus. Be to, išskirtinėmis teisėmis reprodukcijomis bus ir prekiaujama pop-up parduotuvėje,” – pasakoja Rasa Daunoravičienė, viena iš „Body Story“ įkūrėjų.

5 Summer Stories

5 Summer Stories

5 Summer Stories Nida

Pop-up parduotuvė „5 Summer Stories“  birželio 20 d. – rugpjūčio 31 d. įsikurs svečių namų „Plunksna“  komplekse, ant Urbo kalno, adresu Taikos g. 32, Nida.


Komentuok:
*Reklama