Menu
 
 

„Vienbalsė naktis“

2017 06 14  19:21  |  Aktualijos

Šį penktadienį, birželio 16 d. 18 val. kviečiame  jus į grupinės parodos „Vienbalsė naktis“ atidarymą. Šį vakarą taip pat bus pristatytos dar dvi naujos parodos: Didžiojoje salėje atidaroma Elenos Narbutaitės solo paroda „Klestėjimas“, Šiaurinėje salėje – jau veikianti ŠMC ir Goethe’s instituto organizuojama filmų paroda „Darbas viename kadre“.

Vienbalsė naktis

Nuotrauka iš organizatorių archyvo

„Vienbalsė naktis“ yra vis besikeičianti grupinė paroda, ieškanti savo autoriaus neįskaitomose kalbose, retose užuominose, nefunkcionaliuose objektuose ir literatūrinėse nuorodose. Atsispiriant į ankstesniąją parodos inkarnaciją „Unânime Noite“, 2016 m. pristatytą galerijoje „Bolsa de Arte“ San Paule, Brazilijoje, ekspozicija konstruojama be aiškios pradžios ir pabaigos, įkurdinant ją ir tikrovės, ir vaizduotės plotmėse. Iš Jorgės Luiso Borgeso apsakymo „Vienbalsė naktis“ pavadinimą pasiskolinusi ir įkvėpimo besisemianti paroda kviečia žiūrovus dalyvauti takiuose jos procesuose, keliant klausimą, kas gi yra tikrieji parodos ir jos kūrinių autoriai.

Menininkai: Pablo Accinelli, Bas Jan Ader, Samuel Beckett, Felipe Braga, Liudvikas Buklys, Oliver Bulas, Anna Costa e Silva, Marilá Dardot, Guerreiro do Divino Amor, Anna Fracheschini, Eduardo Haesbaert, Daniel Jacoby, Yves Klein, Cristiano Lenhardt, Tomaso De Luca, Raimundas Malašauskas, Ana Mazzei, Pedro Moraes & Luiza Crosman, Rodolpho Parigi, Pablo Pijnappel, Matheus Rocha Pitta, Luiz Roque, Daniel Steegman, Gustavo Torres, Michel Zózim.

Parodos kuratorius – Bernardo José de Souza.

Parodos atidarymo ir jos trukmės metu vyks menininkų Pablo Pijnappelio, Oliverio Bulaso, Pedro Moraeso ir Luizos Crosman performansai.


Komentuok:
*Reklama