Menu
 
 

5 žiemos įvaizdžiai, kuriuos pasiliktumėme sau ilgam

2014 01 31  18:24  |  Aktualijos

Mados pasaulyje rudens/žiemos sezonas jau beveik ir pamirštas, o jo vietą mūsų mintyse užima pavasario kolekcijos. Tačiau keletą tendencijų, figūravusių pas daugelį dizainerių, mes dar mielai pasiliktumėme ir kitais metų laikais. Kokios gi jos?

1. Langučiai. Panašu, kad škotiški raštai rimtai sugrįžo į madą (jei ir buvo kur nors iš viso pradingę) ilgam, o garsūs mados namai, pradedant Chanel, Versace, baigiant Céline, savo kolekcijose drąsiai demonstruoja langučiais puoštus drabužius, kuriuos mielai galime dėvėti ir orams atšilus – tereikia vilnonį languotą šalį pasikeisti į šilkinius languotus marškinėlius!

Celine, Chanel, Versace

Celine.com, Chanel.com ir Versace.com nuotraukos.

2. Kailiai. Šiose vėsiojo metų laiko kolekcijose buvo išties gausu akiai mielų paltukų ir itin jaukiai atrodančių pūkuotų kailių. Ir, nors kailinių vasarą neužsivilksi, lengva detalė visad suteiks žavesio, ypač prisižiūrėjus įkvepiančių Roberto Cavalli, Versace ir Alexander McQueen kolekcijų, kuriose mados kūrėjai nesivaržydami naudojo kailio akcentus.

Roberto Cavalli, Alexander  McQueen,  Versace

Robertocavalli.com, Alexandermcqueen.com ir Versace.com nuotr.

3. Margumas. Rudenį ir žiemą labai malonu niūrias, apniukusias dienas, saulę slepiančias už debesų sluoksnio, praskaidrinti ryškiaspalviais ar margais drabužiais. Šiuo koziriu, be kitų dizainerių, naudojosi ir Dolce & Gabbana duetas, Chanel bei Givenchy mados namai.

Chanel, Dolce Gabbana, Givenchy

Chanel.com, Dolcegabbana.com ir Givenchy.com nuotr.

4. Blizgučiai. Turbūt net neverta net sakyti, jog blizgūs akcentai ar žvilgantys drabužiai sukuria ypatingą nuotaiką bei tinka visais sezonais, užklupus ypatingai progai ar šiaip šventinei nuotaikai. Puikūs FW 13/14 kolekcijų pavyzdžiai, kuriuos verta prisiminti – Carolina Herrera, Prada bei Marc Jacobs kolekcijose.

Carolina Herrera,  Marc Jacobs, Prada

Carolinaherrera.com, Marcjacobs.com ir Prada.com nuotr.

5. Odinės detalės. Odiniai drabužiai visuomet sulaukia išskirtinio dėmesio, tad nėra net kalbos, jog juos turime laikyti savo spintose kaip mados užgaidą trumpiau negu vieną sezoną! Tą ypač mums priminė Chanel, Givenchy bei Versace mados namų kolekcijos, kiekviena jų – vis skirtingo charakterio moteriai bei  merginai.

Chanel, Givenchy,  Versace

Chanel.com, Givenchy.com, Versace.com nuotr.


Komentuok:
*Reklama