Menu
 
 

AISTÈ pristato naują dainą „My Only Friend“

2018 12 06  15:44  |  M.I.C. Naujienos

AISTÈ

Nuotrauka – Lina Zabinskaya ir Aistės asmeninio archyvo ©

Pilkai žiemišką foną Lietuvoje šiandien spalvina dainininkė AISTÈ. Jos 8 dešimtmečio Londono ritmų įkvėpta nauja daina ir vaizdo klipas „My Only Friend“ – jau trečias atlikėjos kūrinys šiais metais.

Kuriant pastarąją dainą atlikėja bendradarbiavo su prodiuseriu Tim Young, anksčiau dirbusiu su tokiais atlikėjais kaip Queen, Micheal Jackson, Adele, Lady Gaga ir Amy Winehouse. „Galiu drąsiai teigti, kad kai pradėjau rašyti, ši daina su visomis melodijomis pasirašė per dvi dienas. Pirmą kartą absoliučiai tiksliai žinojau, kas eis po ko ir kaip tai turi skambėti, lyg būtų kas diktavęs“, – dainos atsiradimo istoriją pasakoja dainininkė.

„Įrašinėjau namuose, todėl man šiek tiek gaila mano kaimynų. Visi ‘back’ai’ yra mano pačios įdainuoti, todėl kiekvieną liniją reikėjo sudainuoti po mažiausiai penkis kartus. Vis dar svarstau, kaip jiems atsidėkoti, šokoladu ar konjaku“, – juokauja kūrėja.

AISTÈ

AISTÈ su grupės Queen gitaristu Brian Ma

Galingo vokalo savininkė AISTÈ – Londone gyvenanti ir kurianti lietuvė Aistė Gaižauskaitė. Kelis metus Londone LSE studijavusi 24 metų mergina save atranda muzikoje, o Lietuvą dainininkė garsina legendinėse muzikos įrašų studijose, tokiose kaip Metropolis, Premises Studios ir kt. Kartu su Aiste muziką prodiusuoja ir darbais dalinasi kitas jaunosios kartos Lietuvos muzikantas – Kipras Varaneckas, roko grupės „The Independent“ narys.

Kūrinio „My Only Friend“ atlikimas ir vokalinės harmonijos primena auksinius roko laikus, ypatingai – legendinės grupės „Queen“ kūrybą. AISTÈ tvirtina, jog kurdama alternatyvą radijo topuose karaliaujančiai šiuolaikinei muzikai, įkvėpimo ji semiasi iš praeities: „Su Queen’ų muzika užaugau, todėl ji labai smarkiai prisidėjo prie mano asmenybės formavimosi. Norėjosi atiduoti duoklę ir parodyti, ko jie mane išmokė bei tuo pačiu sugrįžti prie vienos iš kertinių gyvenimo temų – draugystės. Šiais laikais mes visi draugai, tačiau jeigu turi bent vieną žmogų, kuriam tikrai galėtumei skirti šią dainą, vadinasi, esi laimingas žmogus“.

Siekdama ne tik garso, bet ir vaizdo autentikos, dainos klipo filmavimui AISTÈ pasirinko neįprastą lokaciją – Širvintų kultūros centrą. Klipe siekiama sukurti 8 dešimtmečio gyvo garso pasirodymų atmosferą, todėl pasirinkta ne tik nuo tų laikų nepakitusi vieta, bet ir to laikmečio filmavimo, apšvietimo įranga, efektai.

AISTÈ

Nors komanda nesistengė labai tiksliai atkurti laikotarpio, dėmesys detalėms abejingų nepalieka. AISTÈ pasakoja, jog mikrofonas, į kurį dainuojama klipe, yra tiksli grupės „ABBA“ mikrofono kopija, o auksinis jo laidas yra vienetinis ir buvo pagamintas pagal specialų užsakymą. Negana to, kostiumas, kurį išvysite klipe, kaip ir su juo atliekama choreografija – taip pat sukurtas pačios atlikėjos.

AISTÈ jau yra išleidus tris vaizdo klipus. Šiuo metu dirba prie savo debiutinio albumo ir ruošią gyvą programą. „Londone man patinka, čia pilna veiksmo ir įkvėpimo! Šiuo metu dirbu su Londono session muzikantais. Jie – nuostabūs! Neužilgo pradėsime ruošti gyvo pasirodymo programą ir pasirodysime Londone. Žinoma, labai smagu būtų pasirodyti ir Lietuvos scenoje’’, – sako dainininkė.


Komentuok:
*Reklama