Menu
 
 

Apžvalga: „beautyblender“ makiažo kempinėlė

2015 04 08  16:32  |  Aktualijos

„Baeautyblender“ makiažo kempinėlė

Nuotraukos: tinytouchups.com, sashanycole.com, vanityrouge.com, cultbeauty.co.uk

Gerai, šiek tiek pavėlavau į tą milžiniško džiugesio ir masinio atradimo džiaugsmo traukinį. Vienu metu atrodė, kad ši revoliuciją (?!) sukėlusi „Beautyblender“ kempinėlė visoms susuko galvą kaip koks „Grumpy cat“ arba mieliausias pasaulio šuo Boo, bet iš tiesų, kartais skaitant atsiliepimus ir ištisas panegirikas, atrodė, kad ši mielai atrodanti, kiaušinio formos kempinėlė yra gyva ir kelia nepaaiškinamai šiltus jausmus grožio industrijos fanatikėms.

Viskas prasidėjo 2003 metais, kai Rea Ann sukūrė keistos formos rožinės makiažo kempinėlės eskizą ir idėją. Po penkerių kūrybos metų buvo iškilmingai perkirptas rožinis kaspinas ir beprotybė, sukrėtusi grožio pasaulį prasidėjo.

Šiuo metu sunkiai atrastume vizažo meistrą, kuris bent jau nėra išmėginęs šio mielo ir minkšto įrankio. Rastume dešimtis analogiškų pakaitalų „Beautyblender“ produktui ir tuzinus atsiliepimų, ar jis vertas visų susižavėjimo.

„Baeautyblender“ makiažo kempinėlė

BB kempinėlė pagaminta iš minkštos korėtos medžiagos, kurios sudėtyje nėra silikono. Ji puikiai pasisavina vandenį, bet jo savyje nesulaiko. Dėl unikalios tekstūros nepalieka dryžių ar nelygumų. Šiuo metu BB šeimą sudaro keturios kempinėlės: original (rožinė) – tinkanti makiažo pagrindams, BB kremams, kreminiams skaistalams, pure (balta) – tinkanti kremams, serumams, putų pagrindo veido prausikliams, pro (juoda) – tinkanti ilgai išliekančioms makiažo priemonėms, bronzantams, savaiminio įdegio priemonėms, vyrų makiažui, micro mini (žalia) – tinkanti kontūravimui, spuogelių maskavimui.

„Baeautyblender“ makiažo kempinėlė

Paruošimas: kempinėlę reikia pakišti po šiltu tekančiu vandeniu, kelis kartus suspausti, kol ji padidės, nusausinti rankšluosčiu. Tokią kempinėlę jau galima naudoti makiažui.

Naudojimas: Ant BB kempinėlės tepame pasirinktą makiažo priemonę ir, švelniai tapnodamos ją į odą, padengiame reikiamas veido vietas. Iš tiesų ji labai lygiai ir švelniai padeda padengti veidą makiažo pagrindui. Ypač tinka lengvam, natūraliai atrodančiam makiažui kurti.Kempinėle naudodama priemonę uždengsite veidą makiažu nuo lengvo, vos matomo sluoksnio iki vidutinio maskavimo. Visas procesas malonus ir šiek tiek lengvesnis, nei naudojant makiažo pagrindo šepetėlį. Visiškai neerzina ir nedirgina odos. Rezultatas iš tiesų dailus, lengvas ir tikrai vertas pastangų.

Minusai: Pailgėja dažymosi laikas, ypač, jei BB naudojama pirmus kartus. Kaip ir naudojant kitų rūšių kempinėles,  paties makiažo pagrindo ar kitos priemonės sunaudosite šiek tiek daugiau. BB būtina plauti po kiekvieno naudojimo, bet teks šiek tiek pavargti, siekiant ją padaryti švarią. Geriausia naudoti arba specialų valiklį, arba vaikams skirtą šampūną. Kitos priemonės sugadins šį mielą turtą. Na ir kaina, iš tiesų BB kempinėlės kainuoja – kaip vidutinės kokybės šepetėlis.

Išvados: Original kempinėlė – tikrai laibai žavi,  patogi, ir tapo nepakeičiama, kuriant lengvą dieninį makiažą. Rezultatas iš tiesų atperka išvardintus minusus. Vis dėlto šepetėliai lieka nepakeičiami, kuriant „rimtesnį“, ilgiau išliekantį ir efektingesnį makiažą.

„Baeautyblender“ makiažo kempinėlė

„Baeautyblender“ makiažo kempinėlė


Komentuok:
*Reklama
DNO