Menu
 
 

Apžvalga: „Bio2You“ kūno priežiūros priemonės

2015 06 04  19:05  |  Aktualijos

BIO2YOU KŪNO ŠVEITIKLIS SU PERSIKAIS IR CUKRUMI

Sapnavau, kad mano kūnas tarsi iš cukraus, aplinkui kvepėjo medumi ir persikais, netrukus pasklido šilkinės putos ir kūnas tapo minkštas ir švelnus… Smagiausia tai, kad čia beveik labai saldi ir kvapni realybė, kuri nutinka kelis kartus per savaitę. Dėl tokio keistoko siužeto kalti Bio2You natūralūs kūno priežiūros produktai. Malonią SPA programą nesunkiai susikursite su dviem elementais – kūno šveitikliu ir dušo geliu.

BIO2YOU KŪNO ŠVEITIKLIS SU PERSIKAIS IR CUKRUMI

Šveitiklis kvepia saldžiais prinokusiais persikais, kurių  aromatą sustiprina mintyse įsivaizduojamas cukraus saldumas. Atidarius pakuotė priemonė tarsi atsiskyrusi į dvi dalis – cukrines šveitimo granules ir medaus tirštumą primenantį aliejų. Viską be didesnių sunkumų kabinant iš indelio, sujungsite į vieną „gėrį“. Cukraus granulės pakankamai stambios, vidutiniškai aštrios. Šveitikliu prausiant jautresnes kūno sritis (pvz. krūtinę), judesiai turėtų būti švelnesni ir ramesni. Sudėtyje esantys migdolų aliejus, medus ir glicerinas palieka pamaitintos ir viskuo aprūpintos odos jausmą, kuris išlieka dar geras penkias dienas. Man optimaliausia procedūrą su šiuo persikiniu produktu kartoti kartą per savaitę. Kaip ir didžioji dauguma šveitiklių, ši priemonė nėra ypatingai skalsi, bet jos tikrai pakaks kokiems 10 kartų. Papildomas taškas produktui – jo kvapas kelia ūpą, tad jis tampa išsigelbėjimu niurzgėjimo pilnomis dienomis.

BIO2YOU KŪNO ŠVEITIKLIS SU PERSIKAIS IR CUKRUMI

BIO2YOU NATŪRALUS ŠALTALANKIŲ IR MEDAUS DUŠO GELIS

Pirmas malonus dalykas – konsistencija, kuri gelinė, pakankamai tiršta ir… labai skaniai atrodanti buteliuke. Kvapas švelnesnis ir subtilesnis, bet išlieka gaiviai saldus. Produkto sudėtyje nėra natrio sulfatų, kurie gali sausinti arba dirginti jautresnę odą. Gelis, sumaišytas su vandeniu, pavirsta standžiomis šilkinėmis putomis, kurios labai švelniai prausia kūno odą. Sudėtyje esančios ramunėlės ir šalavijai ramina ir drėkina odą, tad po turškimosi duše nereikės tekinoms pulti teptis drėkinančių kremu, tikrai turėsite laiko pasvajojimui, iki kol oda pradės reikalauti papildomo drėkinimo. Aš šią priemonę išmėginau ir kaip vonios putas. Viskas puikiai suveikė, vonia buvo pilna standžių putų, malonaus kvapo ir oda buvo palepinta. Tad esant ekstra atvejui – dušo gelis tampa du viename.

„Bio2You“ kūno priežiūros priemonės

Nuotraukos: SwO.lt ir gamintojų.


Komentuok:
*Reklama
DNO