Menu
 
 

Apžvalga: „Maybelline Lash Sensation“ akių tušas

2015 02 02  23:33  |  Aktualijos

Apžvalga: „Maybelline Lash Sensation“ akių tušas

Nuotraukos: tagloom.com, thirteenthoughts.com.

Man patinka grožio paskalos. Grožio paskalos – tai beveik miesto legendos apie priemones, kurios visoms tinka, patinka arba labai retai nuvilia. Viena iš labiausiai pasitvirtinusių grožio paskalų – „Maybelline“ akių tušai vieni geriausių, kokybė ir rezultatas pranoksta kainą, o laimingų naudotojų daugiau, nei niurzgančių. Kokiu dar novatorišku sprendimu gali nustebinti „Maybelline“?

Šį kartą dėmesys skiriamas blakstienų savybei augti keliais sluoksniais. Būtent juos visus lygiai padažiusios turėsime riestas  vėduokles, kurios žvilgsniui suteiks gyvumo, dramatiškumo ir pilnumo.

PAKUOTĖ

Tradicinė „Maybelline“ pakuotė, kurią malonu laikyti rankoje. Slidus ir aptakus paviršius mielai glunda prie delno. Pakuotė išsiskiria savo subtilumu tiek spalviškai, tiek grafiškai.

ŠEPETĖLIS

Jį sudaro dešimt eilių šerelių, tad tai užtikrina, kad pagauta ir padažyta bus kiekviena blakstiena. Šepetėlio forma – riesta, tad ir pačios blakstienos dailiai ir lengvai pariečiamos. Iš tiesų naudojant šį šepetėlį dažytis lengva. Jo optimalus dydis ir plotis tiks ir smulkių, trumpų blakstienų turėtojoms.

FORMULĖ

Šio blakstienų tušo tekstūra primena tirštesnį rašalą. Ypatingai juodas, ypatingai lengvai dengiamas ir ilgai išliekantis.

REZULTATAS

Blakstienos atrodo pilnesnės ir vešlesnės. Drąsiai galima tepti kelis sluoksnius, nes tušas „nesumeta“ burbuliukų. Blakstienos tampa sodriai juodos, šiek tiek riestos.

VERTINIMAS

Šis tušas stoja į lentyną prie kitų pamėgtų kompanijos tušų: „The rocket“, „One by one“ ir „Falsies flared“. Toks pat geras, patikimas ir atliekantis savo funkciją. Tiesa, ypatingo išskirtinumo nepastebėjau, bet kai viskas gerai, tai nėra reikalo reikalauti daugiau, tiesa? Balai: 10/10.

Apžvalga: „Maybelline Lash Sensation“ akių tušas

Nuotrauka: SwO archyvas.


Komentuok:
*Reklama