Menu
 
 

Makiažą valome… aliejais!

2014 10 22  22:36  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Makiažą valome... aliejais!

Koliažas: A.L.

Turbūt visos žinome, kad viena pagrindinių gražios odos paslapčių – tinkamas odos valymas ir prausimas. Dažniausiai savo makiažą greitai nuplauname veido prausikliu ir džiaugiamės, kad nelieka akivaizdžių makiažo likučių. Viskas yra šiek tiek kitaip. Makiažo nuvalymas dar nėra tas tikrasis veido odos valymas.

Šiuo metu grožio pasaulis, blogerės ir vlogerės pametusios galvą dėl makiažo aliejų. Jų naudojimas – tai pirmas žingsnis švaresnio ir dailesnio veido link. Aliejų naudojimo principas labai paprastas: prieš naudodamos veido prausiklį, makiažą nuvalome specialiu aliejumi, kuris tirpina makiažą ant mūsų veido. Nuvaliusios jais veidą, naudojame mėgstamą prausiklį.

Lietuvoje galime įsigyti kelių populiarių gamintojų aliejines priemones. Tikiu, kad netolimoje ateityje šių priemonių gausa nenusileis ir micelinio vandens pasirinkimui.

The Body Shop rinkai siūlo ramunėlių valomąjį aliejų arba naują alternatyvą – ramunėlių sviestą. Abi priemonės greitai nuvalo net vandeniui atsparias makiažo priemones. Tiesa, sviesto sudėtyje yra sintetinio vaško, kuris gali nepatikti jautriai odai. Tiek sviestas, tiek aliejus patekęs ant odos tampa šilkiniu skysčiu, kuris įveikia užsilikusias makiažo daleles. Aliejaus ar sviesto likučius patartina nuplauti šilti vandeniu, naudojant veido prausiklį. Šių priemonių privalumas – oda tampa minkštesnė, švelnesnė ir pamaitinta.

The Body Shop

Nuotraukos: The Body Shop

Taip pat panašų produktą siūlo Uoga Uoga. Jų makiažo aliejus „Puiki naktis“ savyje sukaupęs daug odą maitinančių medžiagų, o papildomą džiaugsmą suteikia apelsinų eterinis aliejus. Šį aliejų taip pat galima palikti ant odos ir nėra būtina pulti plauti šiltu vandeniu.

Uoga Uoga

Nuotrauka: Uoga Uoga.

Ar ką nors bandėte pačios?

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Outlook Festival 2018

Dimensions Festival 2018 | Underground electronic music in an abandoned fort

Yaska Art