Menu
 
 

Artėjant „Shopping Night Out“ – pokalbis su jo organizatore!

2014 10 06  15:27  |  Pokalbiai

Artėjant SNO („Shopping Night Out“), vilnietės (ir ne tik) jau svarsto, kokius būtinus rudens pirkinius jos medžios apsipirkinėjimo naktyje. SwO pakalbino viso šio renginio iniciatorę ir organizatorę – Ievą Vainaitę.

Artėjant „Shopping Night Out“ – pokalbis su jo organizatore!

Asmeninio archyvo nuotrauka.

Kam dažniausiai pati, kaip pastebite, atveriate piniginę iš stiliaus objektų – amžinai klasikai, komfortą teikiantiems drabužiams, aksesuarams, avalynei ar?..

Dažniausiai pirmenybę teikiu avalynei, nes spintoje jau kabo klasikinis paltas. Mano pagrindiniai aksesuarai yra batai ir rankinės. Lietuvoje esant keturiems sezonams, esu sukaupusi kepurių ir šalikų kolekciją. Visi rūbai ar aksesuarai turi būti patogūs, funkcionalūs ir atitikti mano nuotaiką.

Su kokiais iššūkiais ir sunkumais susidūrėte, ėmusi rengti pirmąjį SNO pernai metais?

Kiekvienas renginys yra iššūkis. Pradėjus kviesti butikus prisijungti prie idėjos įgyvendinimo, teko susidurti su įvairiomis nuomonėmis ir požiūriais. Visose verslo srityse savininkai nori gerų rezultatų, tačiau juos galima pasiekti tik komandiniu darbu.  Praėjusiais metais dalyvavo beveik trisdešimt įmonių, kurios patikėjo renginio sumanymu. Šiemet dalyvių skaičius dar didesnis.

Ne paslaptis, kad daug kam smalsu, kuo žavisi patys dizaineriai ir renginių organizatoriai. Kokie jūsų dizaineriai (Lietuvos arba užsienio) – tarp favoritų?

Favoritai yra tie, kurie turi talentą, nebijo rizikuoti ir pradeda kurti. Man, kaip rinkodaros specialistei ir organizatorei, labai svarbu, kai dizaineriai tik „dizainuoja“, o komanda, sudaryta iš kitų sričių kompetentingų specialistų, vykdo prekės ženklo plėtrą. Tokie pavyzdžiai Lietuvoje yra D.EFECT, UNDER MY ROOF, OKIIKO ir kt. Žaviuosi jaunais kūrėjais – Liucija Domkute, Paulina Aksenavičiūte ir Ieva Šimanskyte (3.14), Viliumi Venckevičiumi ir kitais. Užsienio favoritų yra labai daug – mažų ir didelių. Mielai dėviu Maison Martin Margiela, Acne, French Connection ir ne tik.

Kaip atsipalaiduojate nuo darbų, kas suteikia jums energijos?

Geros gyvos muzikos koncertas, gera knyga, daug saulės ir daug jūros. Niekada nepamirškime sporto ir šokio galios.

Ką rekomenduotumėte SwO skaitytojams šiam rudeniui?

Gera aulinukų pora, kepurė ir šalikas tiks rudeniui ir žiemai, o šiaip rekomenduoju rudenį nesirgti. Geriausias vaistas – imbieras ir „shoppingas“.

Muzika – Eric Bibb koncertas!

Šiuo metu skaitau Arundhati Roy „Mažmožių Dievą“.

Filmas – „Lošėjas“.

Aksesuaras – noriu naujos rankinės-kuprinės, pirksiu per SNO (šypsosi, red. past.).

Dėkojame už pokalbį!


Komentuok:
*Reklama
DNO