Menu
 
 

Atradimai: aksesuarų ženklas „Toddjer“

2014 08 05  13:09  |  Aktualijos

Aksesuarų ženklas „Toddjer“

Modelis: Roberta Uktverytė. Toddjer facebook archyvo nuotr.

Šiandien noriu jums pristatyti savo naujausią atradimą – aksesuarų parduotuvę „Toddjer“. Taip kepinant karščiams drabužių sluoksnių nė nesinori, tad metas atsigręžti į papuošalus. Apie iš karto atpažįstamas apyrankes ir Toddjer atsiradimą SwO.lt pasakoja pats jo įkūrėjas Emanuelis:

Kaip kilo „Toddjer“ idėja ir pavadinimas?

Prieš keletą metų su kolega verslininku iš Vilniaus jau buvo gvildentas panašus projektas. Sumanymas buvo toks – pardavinėti unikalius mados ir interjero dizainerių aksesuarus. Deja, projektas nebuvo įvykdytas iki galo, tad kuriam laikui praėjus, ėmiausi to pats. Šis bei tas pasikeitė, o vėliau, žinoma, pakito ir visa idėja. Tačiau vizija lieka ta pati: stengiuosi grįžti prie dizainerių iš viso pasaulio, kuriuos galėtų atrasti mūsų klientai. Šiuo metu norime sužavėti klientus sava preke, turėti įvaizdį, kuris išliktų atmintyje, būtent todėl galima įvardinti žymiąsias apyrankes (šios grandinėle sujungtos su žiedu, red.past.) „dabartiniu“ produktu. Pavadinimas kilo netikėtai – beieškant vaikiškų drabužių, kurių skyrius Jungtinėje Karalystėje vadinasi toddler, bei tuo pačiu metu beklausant Todd Terje mikso, kaipmat gimė ir gimė šis hibridas – „Toddjer“.

Kuo „Toddjer“ skiriasi nuo kitų ženklų?

Daugelis mus lygina su wholesale’riais, kiti vadina butiku, nors tai yra du skirtingi dalykai. Mūsų išskirtinumas yra tas, kad pateikdami prekę, paliekame ir kažkokį jos pėdsaką – tebūnie tai kažkokia, galbūt mūsų darbo, istorija, savaitės ar savaitgalio įvykiai, pokalbiai su žvaigždėmis, kurios dėvi mūsų papuošalus, galiausiai pačiu dizainu bei puikiomis fotografijomis, kurioms skiriame itin didelį dėmesį.

Aksesuarų ženklas „Toddjer“

Ko tikitės ateityje?

Ateityje norėtume, jog tai būtų vieta, kurioje galima rasti pačių unikaliausių aksesuarų iš viso pasaulio, kuriuos pateikia dizaineriai, juvelyrai ar savamoksliai talentai.

Pagal kokius kriterijus renkatės „Toddjer“ parduodamus aksesuarus?

Pagal mados tendencijas ir tai, ko žmonėms reikia bei tai, kas visada būtų pravartu. Kaip, pvz., dabartinės mūsų apyrankės. Vasarą apyrankė yra itin ryškus, masyvus papuošalas, su kuriuo nepastebėtos damos ir merginos neliks. Tai mūsų ženklas – prabanga ir unikalumas už gerą kainą.

Į kokius pirkėjus koncentruojatės?

Pagrindinė tikslinė rinka yra vyresnio amžiaus moterys, mamos. Bet stengiamės po truputį gręžtis ir į jaunesnes merginas.

Aksesuarų ženklas „Toddjer“

Aksesuarų ženklas „Toddjer“

Aksesuarų ženklas „Toddjer“

Aksesuarų ženklas „Toddjer“

Dėkojame Emanueliui už supažindinimą su „Toddjer“!

Daugiau: https://www.facebook.com/Toddjer


Komentuok:
*Reklama
DNO