Menu
 
 

„Balkanaktis“ kviečia šėlti su muzikos gurmanu Ya-Neck

2018 04 12  16:14  |  M.I.C. Naujienos

Ya-Neck

Nuotrauka iš organizatorių archyvo ©

Šiltą metų sezoną „Baltic Balkan“ pradeda karštais Balkanakčiais jau tradicinėje, publikos pamėgtoje vietoje, Vilniuje „Peronas“ šį penktadienį, balandžio 13 d. O Kaune, šeštadienį balandžio 14 d., Balkanakčio beprotiškas šėlsmas džiugins „Jazz Palėpės“ lankytojus.

Organizatoriai šį kartą pasikvietė ypatingą svečią – muzikos gurmaną ir estetą iš kaimyninės Lenkijos. „Tai palanavome padaryti jau senai, bet vis neatsirasdavo progos. Ya-Neck garsėja visoje Europoje kaip vienas įspūdingiausių world music selektorių“, – džiaugiasi „Baltic Balkan“.

Nuo 1999 ypatingus world muzikos vakarus užkuriantis po Ya-Neck slapyvardžiu besislepiantis profesionalas tikrai nepaliks abejingų.

Gimęs kaip Janek Taraszkiewicz, jau spėjo pašokdinti Brazilijos, JAV, Prancūzijos, Vokietijos, Airijos, Belgijos, Serbijos, Makedonijos šokių sales. Jo muzikinės kelionės persunktos Balkaniškais, Rytų Europos garsais kartais pasibaigia Afrikietiškais ir Braziliškais ritmais, netikėtai nustebina negirdėtomis gimtosios Lenkijos folkloro pynėmis. Kaip sako pats ugningų world music vakarų autorius, jis dažnai juos pagardina retais negirdėtais žanrais, ypatingais perdirbiniais ir visa tai pateikia tik jam būdinga atlikimo technika!

O Vilniuje ir Kaune svečio laukti padės vienas iš stipriausių Reggae selektorių Lietuvoje – E-Roott! Lietuvis savo pozityvios muzikos jėga yra apdovanojęs gausybę šokio aikštelių, kur pasitelkė neabejotiną skonį ir turtingą plokštelių kolekciją. Nuo 2007m. jo komanda Groove Tribe Lietuvos publikai yra pristatę nemažai garsių reggae atlikėjų: Jah Free, Trinity Soundsystem Weeding Dub, MC Oliva. Taip pat E-Roott atstovavo Lietuvos reggae sceną Warsaw Reggae Festival Lenkijoje, Zvera Festival Latvijoje, Strictly Dub Records sesijose Estijoje ir viename garsiausių Soundsystem kultūros festivalių Outlook Festival Kroatijoje. Šis atlikėjas be jokios abejonės žada nepamirštamą ir spalvingą roots, reggae ir dub sintezę.


Komentuok:
*Reklama
DNO