Menu
 
 

„Beissoul & Einius“ pristatė kartu su A. Mickevičiumi kurtą kvapą

2015 03 31  19:23  |  M.I.C. Naujienos

„Beissoul & Einius“ pristatė kartu su A. Mickevičiumi kurtą kvapą

Asmeninio archyvo nuotr.

Jau prieš mėnesį Beissoul užsiminė, kad kuria „Chamillion“ kvepalus. Šie kvepalai neseniai buvo pristatyti Kijevo mados savaitėje, o praėjusią savaitę chameleonišką kvapą galėjo išbandyti ir kvapų gurmanai Lietuvoje.

„Sukurti kvepalus buvo sena mano svajonė, tačiau, kol nesutikau Aisčio Mickevičiaus iš „FumParfum“, nežinojau nei nuo ko pradėti, nei ką maišyti, nei kaip tai pakartoti ir atiduoti žmonėms“, – sako Artūras Žabas–Beissoul.

Atlikėjas kartu su Aisčiu ėmėsi kvepalų kūrimo dar pernai. Kūrybinis procesas užtruko kelis mėnesius. „Beissoul turėjo savo viziją, kurią papildžiau ir praplėčiau. Manau, kad šis bendradarbiavimas yra labai vykęs – tokie kūrybingi žmonės kaip Beissoul visada yra kupini idėjų“,– teigė Aistis Mickevičius.

A. Mickevičius asmeniškai pažįsta duetą jau daug metų ir juo labai žavisi: „Lietuviškos muzikos padangėje tai yra absoliučiai unikalus projektas. Būtent toks ryškus duetas galėtų atkreipti dėmesį į Lietuvą „Eurovizijoje“ ir panašiuose konkursuose, tačiau jiems to nereikia. Jie turi savo kelią“,– kvepalų pristatymo dieną kalbėjo Aistis.

„Beissoul & Einius“ pristatė kartu su A. Mickevičiumi kurtą kvapą

„Chamillion“ kvapas

„Chamillion“ kūrėjai pristatymo metu atskleidė dalį kvepalų natų. Į šį kvapą jie sudėjo ambros, sandalmedžio, mėtos, įvairių modernių parfumerinių molekulių ir dar daugybę kitų ingredientų. „Tai sudėtingas odos kvapas, kuris turi savybę virtuoziškai keistis. Kvapas ir saldus, ir aštrus, ir švelnus, ir kartus, ir sausas, ir drėgnas – viskas viename ir nenuspėjama“,– kvepalų keliamus pojūčius apibūdino Aistis Mickevičius.

Šiuos kvepalus galima bus išbandyti bei įsigyti viename sostinės butikų ir „Beissoul & Einius“ „Chamillion“ šou metu jau balandžio 2 d. menų fabrike „Loftas“. Duetas šiam šou ruošėsi kone pusmetį. Paskutiniai paruošiamieji darbai vyko Ukrainoje, kur „Beissoul & Einius“ viešėjo beveik mėnesį, tačiau kvepalų pristatymo proga jie grįžo į Lietuvą.


Komentuok:
*Reklama
DNO