Menu
 
 

Europa klauso mūsų muzikos

2015 06 10  21:15  |  M.I.C. Naujienos

Europa klauso mūsų muzikos

Nuotrauka: Dmitry Komissarenko. Vaizdo dienoraštį galite rasti „Beissoul & Einius” Facebook paskyroje.

Elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius” grįžo iš dar vienų gastrolių. Apkeliavę Prancūzijos, Vokietijos scenas, pakeliui aplankė ir antruosius namus – Ukrainą. Muzikantai viešėjo festivalio „EuropaVox“, „Berlin Music Video Awards 2015“ scenose ir galiausiai surengė solinius koncertus Kijeve.

Į Prancūziją pakviesti  „Beissoul & Einius” nuvežė savo pasirodymą bei naują alternatyvios muzikos atlikėjų Lietuvoje dainų rinkinį. „Šiais metais „EuropaVox“ atstovauti šalį pakvietė mus. Susipažinome su daugybe žmonių, kuriems patiko mūsų pasirodymas, sulaukėme palaikymo ir pasiūlymų koncertuoti“, įspūdžiais dalinosi muzikos prodiuseris Einius.

Kita „Beissoul & Einius” turo stotelė – „Berlin Music Video Awards 2015“ – atlikėjus pasitiko išskėstomis rankomis. Ceremonija vyko milžiniškame loftų komplekse ir savo ekstravagantiškumu patvirtino prestižinių apdovanojimų vardą: elektroniniais kostiumais pasidabinę šokėjai, svečių pasitikimas raudonu kabrioletu, ceremonijos vedėjas sunkumų kilnotojas tatuiruotu veidu, svarmenis kilnojęs tiesiog ausimis – tik maža, keturias dienas vykusio renginio dalis. Į geriausio klipo apdovanojimą pretendavo tiek nišiniai režisieriai, tiek Prodigy, Röyksopp, Rihanos, Madonos klipų kūrėjai. „Nugalėjo Prancūzai su kokybišku, drąsiu produktu. Pretendentai įkvėpė drąsos pateikti savo vaizdo klipą kitiems metams. Nors iki tol abejojome dėl idėjos aštrumo, po kelionės Berlyne baimių sumažėjo lygiai per pusę. Tai tikrai tas miestas, kuriame gali įgyvendinti viską, kas šauna į galvą ir tam rasi erdvę bei susidomėjusią auditoriją“, apie apdovanojimų atmosferą pasakojo vokalistas Beissoul.

Dar viena naujiena „Beissoul & Einius” gerbėjams – video dienoraštis. Duetas pradėjo kurti vadinamąjį Vlogą – socialiniuose tinkluose pirmoji serija auditorijai patiko, eksperimentą muzikantai tęs ir toliau. „Už montažą atsakingas Einius. Jam labiau patinka ne parodyti įspūdžius, o pavyzdžiui, kaip mano veidas „įsodinamas“ į tortą, kaip nukrentu nuo laiptų arba knarkiu ant sofos laukdamas pasirodymo scenoje. Taigi galite tikėtis mažo realybės šou“, juokavo Beissoul.


Komentuok:
*Reklama
DNO