Menu
 
 

Ekscentriškasis Zebra Katz kartu su lietuviu ruošia pasirodymą Vilniuje

2015 05 26  18:17  |  M.I.C. Naujienos

Ekscentriškasis Zebra Katz

Nuotraukos: organizatorių.

Vienas iš išraiškingiausių amerikiečių hip hopo atlikėjų Zebra Katz atvyksta į menų fabriką „Loftas“ jau šį ketvirtadienį, gegužės 28 dieną.

„Zebra Katz yra proveržis, kuris išgelbėjo į aklavietę einančius repo ritmus. Jo dėka repas sutiko madą ir tapo sofistikuotu, pilnaverčiu ir intelektualiu žanru. Galima būtų sakyti, jog Zebra Katz išgelbėjo repą“, – sako amerikietį apšildysiantis, vienas gausiausiai apdovanotų Lietuvos reperių MC Mesijus.

Zebrą Katz galima vadinti repo ir mados karaliumi. Brukline kuriančio atlikėjo išvaizda, vaizdo klipai, muzika ir stilius pasako daugiau už jį patį. Taip pat Katz gebėjimas per minutę ištarti šimtus žodžių prikausto klausytojus nuo šou pradžios iki pat jo pabaigos. Grėsmingas Zebra Katz repas nepaklūsta jokiai kategorijai, priešinasi tendencijoms, bet kartu jas ir papildo. Šis amerikietis yra maištininkas tiek savo kuriamais įvaizdžiais, tiek muzika.

Zebra Katz – Tear The House Up

Pirmasis Zebra Katz singlas „IMA READ“ garsiai nuskambėjo 2012 m. Paryžiaus mados savaitėje. Dizaineris Rickas Owensas skambant šiam Zebra Katz kūriniui, kuriame atlikėjas žodį „bitch“ ištaria 87 kartus, pristatė savo kolekciją. Po šio įvyko mados ir muzikos naujienų portalai sproginėjo nuo skambių antraščių.

Ekscentriškasis Zebra Katz

„Per tą laiką Zebra tapo žvaigžde“

Kai tik Zebra Katz pradėjo viešinti savo kūrybą, atlikėjo „SoundCloud“ muzikinį profilį pradėjo sekti elektroninės muzikos kūrėjas iš Vilniaus besislepiantis po Boyfriend sceniniu vardu.

„Iškart užkabino jo stilius, taigi parašiau jam žinutę su pasiūlymu ką nors sukurti kartu. Jis iškart sutiko. Per pusę metų įrašėme EP – darbų buvo mažiau nei užtrukome, tačiau tuo metu abu buvome užsiėmę dar ir kitais darbais. Taigi per tą laiką, kol mūsų bendras darbus buvo pabaigtas, Zebra Katz tapo žvaigžde“, – pasakoja Vytis Gruzdys, žinomas kaip Boyfriend.

Boyfriend menų fabrike „Loftas“ pasirodys kartu su Zebra Katz: „Taip, būsiu jo didžėjus šio šou metu“, – paaiškina Boyfriend.

Zebra Katz perėjo tendencijų išbandymus ir jau dabar nebėra tik mados, kuri eina ir praeina, pavyzdys. Be to, jis yra suprantamas ne tik repo bendruomenėms visame pasaulyje, bet ir mados bei elektroninės muzikos mėgėjams.

Ekscentriškasis Zebra Katz


Komentuok:
*Reklama
DNO