Menu
 
 

Elegancija 360° kampu

2014 01 21  16:49  |  Aktualijos

Burberry

Nuotraukos: Burberry.com

Burberry – Britanijos mados klasikos – mados namų dizaineriai neabejotinai žino, kaip atrodyti skoningai, elegantiškai arba, kitaip tariant, pribloškiamai. Ten, kur elegancija, ten ir, dvi dominuojančios spalvos – juoda ir balta. Puikus tandemas! Žinoma, tamsiai vyšninė rausva ar smaragdinė žalia spalvos taip pat nepamaišys, nes atrodo įspūdingai.

Gerai visiems žinomą posakį „pasitinka pagal rūbą, palydi pagal protą“, pažvelgus į Burberry naujausios suknelių kolekcijos nuotraukas, galima perfrazuoti ir kiek kitaip, – pasitinkama pagal rūbą, o palydima ir pagal protą, ir pagal puošnias ir originalias detales nugaroje! Kaspinai, blizgiais karoliukais išsiuvinėti petukai, geometrinių formų karpiniai ar auksinis diržas, juosiantis liemenį – viskas, ko reikia, kad būtumėt elegantiška visu 360° kampu.

Beje, dizaineriai sieja eleganciją su ilgomis, žemę siekiančiomis arba kiek žemiau kelių ir laipsniškai siaurėjančiomis suknelėmis. Taip pat pamažu vis dažniau išryškinamas moteriškas, tobulų formų bei vingių siluetas. Kaip jums ši Burberry elegancija?

Burberry

Burberry

Burberry

Burberry

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records