Menu
 
 

„Garbanoto Bosisto“ svajonėse – koncertas su Freddie Mercury

2015 07 14  13:16  |  M.I.C. Naujienos

 „Garbanoto Bosisto“ svajonėse

Nuotrauka: Lino Mazono

„Galbūt tai pasakojimas apie buvimą kartu, apie skirtingų muzikinių skonių, skirtingų požiūrių, skirtingų siekių ir tikslų gludinimą, mėginimą juos peržengti, įveikti. Mėginimą įveikti laiką. Mėginimą nulipdyti kažką bendro iš mūsų visų“, – svajingai, hipiškai ir visiškai neįpareigojančiai į koncertą sostinės „Vasaros terasoje“ trečiadienį, liepos 15-ąją kviečia „Garbanotas Bosistas“.

Praėjusių dešimtmečių meilės, taikos ir rokenrolo idėjas kuo puikiausiai perkėlę į betoninį XXI a. Vilnių „bosistai“ šį pavasarį išleido kuo puikiausiai internetu klausomą bei „fiziškai“ perkamą albumą „Above Us“. Ir jame, ir gyvai koncertuose muzikantai mieliau už viską ne tiesiog groja ir dainuoja, bet pasakoja istorijas, kurių tiesiog norisi klausytis dar ir dar.

 „Garbanoto Bosisto“ svajonėse

Nuotrauka: Tomo Luksio

„Visuose pristatymo koncertuose nutiko kažkas tokio, dėl ko verta gyventi“, – visiškai nuoširdžiai kalba grupės nariai ir čia pat įspūdžius verčia kuo tikriausia poezija, – „Vienuose koncertuose garsas toks puikus, kad instrumentai atrodo patys groja ir visi siūbuojam, kituose žmonės aplinkui taip arti, kad atrodo visi kažkur tuoj pakilsim, o dar kitur grojam, o kitur už mūsų horizonte ugninė motulė į jūrą brenda vakariniam tualetui“.

Garbanotas Bosistas – Should Your Name Be Love

Paklausti apie ateities planus „Garbanoto Bosisto“ šeimynykščiai juokauja, kad labiausiai šiuo metu laukia antrojo albumo premjeros, nes „Above Us“ jau pristatė taip, kaip buvo suplanavę. Tiesa, tokio ambicingo plano ir sklandaus jo įgyvendinimo galima net pavydėti – albumas gyvai sugrotas ne tik Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, bet ir daugelio muzikantų svajonių šalyje – Didžiojoje Britanijoje.

Garbanotas Bosistas – Gėlėta Suknia

 „Garbanoto Bosisto“ svajonėse

Nuotrauka: Mato Dauginio

Pokalbio pabaigoje paprašyti įvardinti muzikantą, kurį labiausiai norėtų „apšildyti“, vilniečiai nebesidrovi. „Sunkoka išsirinkti, bet pirma mintis kažkodėl buvo Freddie Mercury! „Queen“ koncertas Vingio parke būtų kažkas karalieniško“, –  šypsosi „Garbanotas Bosistas“ ir tokiomis mintimis tik dar kartą patvirtina, kad jo muzika nepavaldi laikmečiams ir madoms.

Gyva kelionė į dar nelankytas vietas, šokiai basomis ir iš kolonėlių virstančios gėlės – trečiadienį, liepos 15-ąją, „Vasaros terasoje“. Kultūrinis mokestis už koncertą – 1 euras.

 „Garbanoto Bosisto“ svajonėse

Nuorauka: Lino Mazono


Komentuok:
*Reklama